2733
2734
عنوان

تاچند روز جنین مرده توشکم میمونه؟

549 بازدید | 35 پست

حدود ۷هفته هست ک نی نی تو شکم مرده 

ومن متوجه نشدم 

برای خارج کردنشم گفتن ک ۱۰روز دیگه بیا 

یعنی حدود ۶۰روز باید اون جا بمونه

بنظرتون خطرناک نیست؟

الان زدم گوگل نوشته بود ک خطرناکه و نهایت تا ۲هفته باید خودش دفع میشد 

ولی خوب نشده و منم متوجه نشدم ک زنده نیست

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من بعده اینکه فهمیدم تو ۷ هفته رشدش متوقف شده نرفتم دکتر نزدیک ۱۵ روز موندم خونه انواع تحرک و طناب زدن و عرقیجات اینا خوردن دفع نشد اخرش رفتم بیمارستان با قرص دفع شد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

من چون نمیخواستم قرص بخورم یا کورتاژ کنم فکر کنم ۴۰ روزی بود ... ورزش و سیاه دونه و ۴ زیره و اینا کم کم موفق شدم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

حدود دو ماه دکتر و سونو نرفتی که بفهمی مگه

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
2740
من چون نمیخواستم قرص بخورم یا کورتاژ کنم فکر کنم ۴۰ روزی بود ... ورزش و سیاه دونه و ۴ زیره و اینا کم ...

بیمارستان بستری نشدی؟

ب من گفتن ک باید بستری بشم 

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
چطور نفهمیدی؟ چند هفته باردار بودی؟

علائمی نداشتم 

تو ۸هفته تمام ویارهام از بین رفت 

جدیدا هم یکم ترشح زرد رنگ داشتم ک فکر میکردم عادیه 

شاید عفونت دارم 

ولی مثل اینکه از علائم فوت جنین بوده

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

وای یاد خودم افتادم رفتم سونو صدای قلبشو شنیدم تو ۹ هفته😢 بعدش دکتر گفت برو یه ماه دیگه بیا برای سونوی ان تی، موند من ۱۲ هفتگی رفتم سونو و دکتر سونو کرد و گفت که بچه ایست قلبی کرده و رشدش متوقف شده و حدودا یک ماه بوده که بچه مرده بوده و من هیچ علائمی نداشتم بجز اینکه ویارم قطع شده بود...

علائمی نداشتم  تو ۸هفته تمام ویارهام از بین رفت  جدیدا هم یکم ترشح زرد رنگ داشتم ک فکر م ...

ناراحت شدم برات عزیزم

خدا کمکت کنه 

به نظرم یه متخصص دیگه برو .. من دوستم اینجور شده بود توی ماه هشتم سریع همون شب جنین و خارج کردن ... 

2706