2733
2734
عنوان

خدا صدای شما میشنوه

629 بازدید | 82 پست

اگه بخواین یه چیزی بهش بگین چی میگین؟

فقط 44 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

میشه پیداش بشه دیگه صبر سر کشید 

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی خستم خدا جونم

من خیلی تنهام

کسی من رو درک نمی‌کنه

من بنده بدی ام اما تو خدای منی

تو خدای خوب منیااا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
2728

یا وجود نداره یا نمیشنوه 

اگر هم میشنوه و اوضاع اینه حرفی ندارم به همچین خدایی بزنم 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
میشه پیداش بشه دیگه صبر سر کشید 

کاش بشه

دلم خونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خدا صدای هممونو می‌شنوه...

گآهی آنقدر سرش شلوغه دقیق نمی شنوه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داری میبینی اوضاعو؟ ی کاری کن صبرم تموم نشه ی کاری کن فقد بشه

مم یه معجزه می خوام

خیلی خستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا وجود نداره یا نمیشنوه  اگر هم میشنوه و اوضاع اینه حرفی ندارم به همچین خدایی بزنم

وجود داره هااا ولی گاهی خیلی دورهه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش بشه دلم خونه

😔

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
2706