2733
2739

بیست ساله با کتک زدن و خیانت وتنهایی توهین و تحقیر فامیلاش وهر چی فکر کنید ساختم فکر میکردم خیانت کاره اما جدیدن خودش چیزی بهم گفت که رو اتیشم پشت سر هم داره دستش رو می‌کنه برام اول که خیانت هاش رو شد بعدم گفت من تو تمام بیست سال دنبال زندگی خواهرم دویدم تا زندگیشو درست کنم خیلی ناراحتم بیست سال عمر منو هدر داد کاش حداقل می‌گفت همون اوایل که از زندگیش میرفتم الان چهل سالمه بچه نیاوردم میگه خواهرم بچه دار نمیشد پیگیر اون بودم لطفاً نگین چرا باهاش موندی حماقت کردم الان با این سن و سال چه کار کنم ؟ خیلی حالم بده 

آیا خدا کافی نیست ؟

حالا تو این بیست سال چکار برای خواهرش کرده مثلا؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب خواهرش الان مشکلتونه؟ برای خودت زندگی کن 

رهاش کن تو ذهنت 

اگر ایتقلال مالی داری چه بهتر نداری از رفاه زندکیش استفاده کن بارتو ببند فکر خودت باش هیچ مردی هم فکر نکن بهتر از این میتونست باشه که فکر طلاق باشی

خدایا تو را سپاس یاریم کن 

من اصلا نمیفهمم بچه دار نشدن خواهرش چه ربطی به شوهر تو داشت زندگی اون چه ربطی به تو داشت تو بچه ام نداشتی فقط دلیل موندنت تو این زندگی و بگو تا بلکه از حرص خوردن منم کم بشه هدف و انگیزه ات چی بود وقتی کتک خوردی تحقیر شدی خیانت دیدی 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
حالا تو این بیست سال چکار برای خواهرش کرده مثلا؟

همه کار از هزینه لباس وعمل جراحی و لحظه به لحظه از نظر زمان وپول و رسیدگی کاراش رو دنبال کرده رهن خونه وخرج خواهر وهمسرش وبعدشم کارای دادگاه خواهرش وهزینش وطلاقش و لباس فروشی هم براش زده همه اینا توی دوره ای اتفاق افتاد که نون خوردن نداشتیم می‌گفت ندارم دعوا راه میانداخت منو میزد قهر میکرد وتنهام میزاشت

آیا خدا کافی نیست ؟
2738
من اصلا نمیفهمم بچه دار نشدن خواهرش چه ربطی به شوهر تو داشت زندگی اون چه ربطی به تو داشت تو بچه ام ن ...

جایی وکسی رو نداشتم باید تو خیابون می‌خوابیدم 

آیا خدا کافی نیست ؟
همه کار از هزینه لباس وعمل جراحی و لحظه به لحظه از نظر زمان وپول و رسیدگی کاراش رو دنبال کرده رهن خو ...

از  لحاظ مسئولیت پذیری شوهر ایشون بوده تا شوهر شما

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
خودت بچه نخواستی؟ چرا فکر میکنی چهل سال خیلی دیره؟ اگه حال دلت خوب نیست یه فکری براش بکن که همیشه حس ...

خیلی بچه دلم میخواست اما هر وقت حرف بچه میشد ناراحت میشد الان راحت میگه خواهرم بچه نشدش زندگیش خراب شد

آیا خدا کافی نیست ؟

توتاپیک های قبلی نوشتی بچه داری اینجا نوشتی بچه دار نشدی الان توکدوم شرایطی بالاخره؟چون بچه خیلی توتصمیمات مهمه 

چه خوشی ؟ من فقط دلم بچه میخواست که جلوگیری میکرد

پس ببین قبل اینکه خونه تو ترک کنی حتما برو ی مشاوره حقوقی بگیری تا ب جای اینکه اون توروتحت فشاربزاره تو ذاحت جداشی. دادگاهها مشاوره رایگان داره

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
2706