2733
2739
عنوان

یا روش عالی برای پیتزا

156 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها فردا میخوام پیتزا درست کنم با رفیقم منتها نبلدم تو اینستاگرام زیاد دیدم ولی نمی دونم چیکار کنم خوب از اب دربیاد ممنون میشم تجربه هاتون رو بگین چیکا کنم خوب بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
رو پنیرت ک می‌ریزی رو مواد یکم آب بپاچ پنیرت کشششش بیاد 🦦

واقعا میشه من عصر رفتم گفتم یه پنیر پیتزای خپب بده دنیر موزارلا داد گفت این خیلی خوب ولی اب می پاشم ببینم چی میشع

پنیر پیتزای مطهر تعریفشو شنیدم... قارچ تفت بده ، سینه مرغ آبپز کن بعد ریش ریش کن یا هم رنده، فلفل دلمه،سوسیس با رنده بزرگ بزن ، همه رو بزار یخوره بپزه...بعد نون پیتزا رو سس قرمز بزن مواد بزار روش آویشن بزن بزار تو فر

2738
واقعا میشه من عصر رفتم گفتم یه پنیر پیتزای خپب بده دنیر موزارلا داد گفت این خیلی خوب ولی اب می پاشم ...

امتحان نکردم ولی بهترین پنیر  مطهره س

خمیرو خودت درست میکنی؟ 

آویشن یادت نره

@_پناهک_                                                               آب و نون چیه!؟ قد هوا لنگتم:)       
مرسی گلم حتما ادویه چه چیزایی بزنم

گوشت چرخ کرده پیاز رنده شده خوب تفت بده  نمک و فلفل سیاه بهش بزن با کمی آویشن بعد قاارچ و ریز خرد کن جند لحظه یه تفت بده بزار کنار فلفل دلمه م خلال ریز بزن بزار کنار،،سوسیس م خرد کن بزار کنار،،خب حالا خمیر پیتزا بزار اول سس کچاپ بریز با قاشق بمال رو خمیر بعد پنیر پیتزا بریز یکم بعد گوشت و سوسیس بعد قارچ و در آخر فلفل دلمه و روش دوباره پنیر بریز بعد با آب پاشی یخورده آب بپاش وبزار تو فر،،خیلی خوشمزه میشه

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
ادویه پاپریکا و آویشن خوش مزش میکنه پنیرم خوبشو بگیر قارچا رو قبلش ی تفت بده آبش بره خوب میشه

من با خمیر نونوایی که پیتزا  میپزم گاهی نونش خشک میشه، گاهی خوب درمیاد 

چه کنم؟ 

من با خمیر نونوایی که پیتزا  میپزم گاهی نونش خشک میشه، گاهی خوب درمیاد  چه کنم؟

خمیرو از جای خوب بگیرین که نوناش خشک نباشه

من قبل گذاشتن تو فر کناره های پیتزا آب اسپری میکنم آخر سر که در میارم پنیر بریزم روش باز کناره ها آب میپاشم میزارم گریل نرم نرم میشه، و زمان پختت هم زیاد نباشه باید بعد چند بار دستت بیاد چه تایمی مناسبه خشک نمیشه