2733
2734

نمیدونم چی بشه طرف بهم گفت اگر می‌ترسی من میام خونت اگ هم نمیتونی یکی رو همراه خودت میتونی بیاری .. نمیتونم بگم برای چکاریه ولییی ته دلم ترسه بگید چکار. کنم با وجود اینکه بهم اطمینان داده؟؟ میگم اگ ریگی به کفش داشت نمیگفت کسی با خودت بیار یا نمیگفت من بیام خونت....راستش کاریه ک نمیتونم ب کسی فعلا راجبش بگم شما هم نپرسید فقط بگید چ کنم برم نرم ترسم الکی یا چی 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

قرار کاری ای که پاشه بیاد خونتون!!!!!

هر چیز جا و مکانی داره

وقتی نگی چه کاریه ما چه کمکی بکنیم؟؟؟؟؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2742
خب دوستی ک مورد اعتمادم باشه ندارم.. میتونی الکی بهش بگم با داداشم اومدم اون تو کوچست؟

اون خنگ‌نیست فکر همجاش میکن.پسره عکاسه؟

برام دعا کنین فرهنگیان بیارم و شرمنده مادرم نشم😘من نیازمندم تک دختر جهان پسری با قد ۱۹۰ و ته ریش و چشم ابرو مشکی باشم😂🦧
2738
آره عکاس مرد حتی عکسشم برام فرستاد دیدمش حقیقتااا دستمزد خیلی خوبی میده اما نمیدونم چرا ترس دارم میگ ...

چرا با همون رفیقت نمیری ک همراش رقتی؟بگو بیا خونم...نمیشه؟؟؟؟خب بگو با برادرم اومدن تو ماشین نشست

برام دعا کنین فرهنگیان بیارم و شرمنده مادرم نشم😘من نیازمندم تک دختر جهان پسری با قد ۱۹۰ و ته ریش و چشم ابرو مشکی باشم😂🦧
بگو بیا خونم

میترسم باز خونم میگم اگه همسایه ها ببینن چی بعد خاله همسرم تو آپارتمان ما خونه داره نمیخوام هیچکس بفهمه وگرنه خودش گفت میام خونت من هدفم فقط کار و قسم و آیه ک هیچ فکر بدی نداره

چرا با همون رفیقت نمیری ک همراش رقتی؟بگو بیا خونم...نمیشه؟؟؟؟خب بگو با برادرم اومدن تو ماشین نشست

رفیقم پیش یکی دیگ رفته بود  راستش من چون شاغلم و رسمی هم هستم میترسم حتی ب رفیقم هم بگم دنیا حالت خوشی نداره اگ زیرابم زده بشه چی

میترسم باز خونم میگم اگه همسایه ها ببینن چی بعد خاله همسرم تو آپارتمان ما خونه داره نمیخوام هیچکس بف ...

اگر آپارتمان بزرگ آسانسور داره و این داستانا کسی نمی‌فهمه نگران‌نباش.اگر ن مث ما کوچیک خب اره ریسک.کاش یکی جور میکردی باهاش میرقتی.یا یکی‌جور میکردی همرمان باهاش بیاد تو خونت.بفد حالا اون دختر بره.ک‌مثلا بگی این دوستم اونم‌شوهرش

رفیقم پیش یکی دیگ رفته بود  راستش من چون شاغلم و رسمی هم هستم میترسم حتی ب رفیقم هم بگم دنیا حا ...

اره حق داری.

2706