2737
2739

بیو و اینا چک میکنم عاشقانه گزاشتن براهم. خیلی سختمه الان رفته با یکی دیگه قلبم میخاد از جا دربیاد دلتنگشم خیلی زیاد اخه چطور آروم بگیرم تورو خدا ی راهی بگین ذهنم خیلی خسته س 

سخته واقعا😔 ب نظرم چکش نکن نمیتونی چک نکنی برنامه هاتو بپاک تا ی مدت 

یا نمیدونم وارد ی رابطه جدید شو خودتم 😐

برای برگشت عشقم یه صلوات مهمونم کن❤️اجرت با حضرت زهرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سخته واقعا😔 ب نظرم چکش نکن نمیتونی چک نکنی برنامه هاتو بپاک تا ی مدت  یا نمیدونم وارد ی رابطه ...

تو ذهنم رها نمیشه نمیدونم چ کنم نمیتونم هم‌ب کسی فکر کنم جز اون

2738

انقد حرصم میگیره که دخترامون قوی نیستن 

پسرا میان کار خودشون میکنن انگار نه انگار همچین آدمی میشناسن اما ما دخترا هی خود خوری هی ماتم در حالی که طرف عین خیالش نیست برای خودتون ارزش قائل شید حال خوب و بدتون وابسته به بود و نبود آدما نباشه 

انقد حرصم میگیره که دخترامون قوی نیستن  پسرا میان کار خودشون میکنن انگار نه انگار همچین آدمی م ...

منم دوسدارم قوی باشم نمیتونم.  تو اوج وابستگیم گذاشت رفت استفاده شم کرد الان عاشق یکی دیگه شده میگم چرا منو دوس نداش اینو دوسداره رابطشون خیلی خوبه شب و روز تو دلتنگی میسوزم کاش حالم خوب بشه

بهترین راهت اینه فقط به خودت برسی به پوستت به زیباییتبه هدفهات برسی و موفق باشی مطمئن باش بهترین و ...

اعتماد ب نفسم رو از دس دادم ک بخام دنبال هدف هام برم همش تو آینه نگاه میکنم میگم مگه زشت بودم ک رف

2706