2733
2734

ذکر، دعا، ختم هرچی که خودتون ازش حاجت گرفته باشید برای برطرف شدن اختلاف های زن وشوهری بهم بگید

شوهرم خیلی اذیتم میکنه 4تا بچه دارم نمیدونم چی میشه تهش فقط برام دعا کنید دلم خیلی گرفته یک هفته است قهر اومدم خونه پدرم شرایط خوبی ندارم💔

تو رو خدا با دلای پاکتون برام دعا کنید سرعقل بیاد دست از اذیت و لجبازی برداره همین امشب بیاد دنبالمون 

یاودود ۱۰۰۱ مرتبه 

۳۳۳ مرتبه الله صمد

۳۱۳ یا عزیز زهرا

۳ مرتبه ایه ۱۱۵ سوره انعام

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تاپیکگ یکی مپنده به اخرم بیاین همدیگه رو دعا کنیم😍

برا شما هم ذکر یا ودید و و ۱۲بار دعای نادعلی

و‌ذکر یا لطیف

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2731
تاپیکگ یکی مپنده به اخرم بیاین همدیگه رو دعا کنیم😍 برا شما هم ذکر یا ودید و و ۱۲بار دعای نادعلی و ...

ممنونم عزیزم التماس دعا، یا ودود زیاد میگم اثری نداره😭

2740

عَسَى اللَّهُ أَن يَجْعَلَ بَيْنَكُمْ وَبَيْنَ الَّذِينَ عَادَيْتُم مِّنْهُم مَّوَدَّةً ۚ وَاللَّهُ قَدِيرٌ ۚ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَّحِيمٌ 

زیاد بخون و با اعتقاد

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
تاپیکگ یکی مپنده به اخرم بیاین همدیگه رو دعا کنیم😍 برا شما هم ذکر یا ودید و و ۱۲بار دعای نادعلی و ...

ممنونم عزیزم التماس دعا، یا ودود زیاد میگم اثری نداره😭

2706