2733
2734
عنوان

شاغلی ،شغلت چیه ؟

476 بازدید | 46 پست

از این که هستی راضی هستی ؟یااینکه میتونستی  شغل دیگه انتخاب کنی ولی براش تلاش  نکردی ؟

من از خودم بگم

من یزمان مثل خیلیا کنکوری بودم  تمام دنیا در پزشک شدن میدیدم چقدر که حرص خوردم بماند اما.....

تقدیر منو وارد رشته اقتصاد کرد 

من کارمند شدم اما...

این همه راه نبود 

از همون دوران دانشجویی چون به رشته ام مربوط بود وارد ترید شدم 

و همین شد 

خواستم بگم همیشه اونجایی که فکر کردی به تهش رسیدی ودنیا تمومه درواقع داره اماده ات میکنه برای قدمای بزرگ تر 

“لازم نیست که برای رسیدن به آرزوها تمام پله ها را ببینید، فقط اولین قدم را بردارید.”مارتین لوتر کینگ ، جونیور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدون پارتی کارمند شدی؟ چه سالی؟

از گفتن سال معذوریت دارم 

ولی بله بدون پارتی  

“لازم نیست که برای رسیدن به آرزوها تمام پله ها را ببینید، فقط اولین قدم را بردارید.”مارتین لوتر کینگ ، جونیور
2731
از گفتن سال معذوریت دارم  ولی بله بدون پارتی  

جدیدا میگن همش پارتی شده نمیدونم راسته یانه

وگرنه قدیم خیلیا با ازمون میرفتن

تمام  تاپیک هاو کامنتا مربوط به من نیست.😑کاربری مشترکه بین دونفر
الان راضی هستی؟ شغل دولتی داری؟ درآمدت خوبه؟ 

از درامدش که نه اصلا روش حساب نمیکنم 

ولی کارمو دوس دارم وگرنه کنارش میذاشتم

جدیدا میگن همش پارتی شده نمیدونم راسته یانه وگرنه قدیم خیلیا با ازمون میرفتن

همه افراد با پارتی نیست مطمئن باشید 

2740

ترید برای شروع از صفر چی پیشنهاد میکنین

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹

میشه بگی ترید کردن چجوریه 

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
کتاب سوخته رو خوندین؟عارفی از عشق بخدا قلبش میسوزه و سیاه میشه وقتی که از دنیا میره💚💚💚💚💚

متاسفانه  نه چون خیلی درگیر کارمم وقت مطالعه  ندارم

من تازگیابایه شغل مجازی اشنا شدم جدااز درامدفضاشوخیلی دوس دارم

فقط حسرتم اینه کاش زودتراشنا شده بودم

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون
2706