2737
2734
عنوان

یا مهدی ادرکنا🫀

205 بازدید | 44 پست

السَّلامُ علیڪَ یا بقیَّةَ اللهِ یا اباصالحَ المَهدي یا خلیفةَالرَّحمن و یا شریڪَ القران  ایُّها الاِمامَ الاِنسُ و الجّانّ سیِّدے و مَولاے الاَمان الاَمان💌💐

سلام عزیزای دلم🤍 روزتون بخیر و شادی 

الهی که حال دلتون خوب باشه و نماز و روزهاتون قبول درگاه خداوند

ببخشید با یک روز تاخیر اومدم مادرم قلبش ناراحته 💔دیروز حالش بد شد بخاطر همین از نظر روحی حوصله هیچ کاری نداشتم لطفا براش دعا کنید 🥹

به امید خدا شروع میکنیم  توسل به امام زمان رو  

ختم هامون رو هدیه میکنیم به امام زمان و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا سلام الله علیها💌🫀

دوستانی که در تاپیک تگ نشدن 

اگر خواستین بگین تو تاپیکای ختم ذکر و صلوات و قران هدیه به امام زمان صداتون کنم.

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  

ختمای این هفتمون 👇چندتا برمیدارید؟

ذکر یامهدی ادرکنی

ذکر صلوات

زیارت آل یاسین

سوره توحید

در ختم سوره مائده شرکت میکنم 👇

👈لطفا به ترتیب شماره انتخاب و اعلام کنید.ممنون

🌹بسم الله الرّحمن الرّحیم🌹

1- از آیه  1  تا آیه 30

2-از آیه 31 تا آیه 51

3-از آیه 52 تا آیه 73

4-از آیه 74 تا آیه 95

5-از آیه 96 تا آیه 130

6-از آیه 131 تا آیه 149

7-از آیه 150 تا آیه 163

8-از آیه 164 تا آخر

به نیابت از شهدا و اموات هدیه به صاحب الزمان و خانم فاطمه زهرا🤲💚💚

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزه دل خدا ان شالله ب مادرتون سلامتی بدن و طول عمر با عزت .من ۴۰۰ تا صلوات بر میدارم اگه زحمتی نیست منم تگ کنین 

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2706