2737
2739

برای خواهر بزرگترم یه خواستگار خیییییییییییییلی خیلی خوب اومده.

داروسازه، داروخانه داره، تک فرزنده، مامان باباش خیلی خوبن و همکار مامانم هستن.

۶ ماه با خواهرم دوست بوده و اخلاق های نه چندان خوب خواهرم رو پذیرفته

روز خواستگاری چشماش برای خواهرم این طوری بود: 😍

قشنگ معلوم بود خواهرم رو دوست داره.

ولی خواهرم داره با سخت گیری بی خود و الکی و از خود راضی بودن ردش می کنه

همین اول یه کاری داره می کنه که کم کم از چشم مادر پدر پسره بیفته 

واقعا عصبی ام از دست خواهرم که چنین خواستگار خوبی رو داره از خودش می رونه 😭😭😡😡

/هیـــچ همچون پـــوچ عالی نیست/ درضمن عکس پروفایل خودمم 😌😌😌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

منم الان از دست خواهر عصبی شدم حق داری😂🤝

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه

خواهرت چی خونده خودش

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2740

حتما خواهرت ی چیزی میدونه ک میکنه 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

خولع😢

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

حالا فکرکردن توناراحتی از این موضوع. خب شاید به ملاک های داره کح جور درنمیاد با اون اقا

سومین کاربری.    شمایک ویس جدید دارید .   سلام  می‌خوام یه چیزی بهت بگم  برای چیزایی که میخوای تلاش کن ؛ و قوی باش.  همیشه ترجیحت جنگیدن باشه تا رایگان گرفتن چون میتونی به چیزی که باجنگیدن به دست آوردی افتخار کنی نه اونی که رایگان گرفتیش
2706