2733
2739
عنوان

با چه کاری بهتون خوش میگذره ؟

1134 بازدید | 103 پست

یه 4 تومن دارم نمیدونم چیکارش کنم بهم خوش بگذره 

به چیزی نیاز ندارم 

نمیدونم بدمش ازین طلا ظریف ها که تبلیغ میکنن یا اینکه برم سرویس نقره بخرم 

یا برم بخارشور برم

اسپرسوساز

نمیدونم چیکار کنم خوش بگذره😅😅 حال کنم باهاش

یا برم برای ماشینم چیز میز بخرم😂

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

خواب

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
خواب

چه جالب ها

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
لباس خریدن 😂😂 تفریح

من مامانم خیاط هست اصلا لباس برام معنا نداره متاسفانه

چه تفریحی مثلا

راجع به امضات من توستر دارم بنطرت برم کیک و شیرینی خونگی یاد بگیرم ؟ یا با توستر نمیشه ؟ بنظرم توستر میسوزونه الان یکی برام شیرینی آورده تو تستر درست کرده خشکه طعم سوختگی میده

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

واس ماشین مثلا چه چیز میزی بخری ۴ تومن ؟ 

میتونی بری مسافرت یه جای معمولی حتی . میتونی بری کافه رستوران . میتونی یه چیزی رو بفروشی و اینو بزاری رو پول اون و بری یه چیز بهتر بخری یا یه چیز دیگه 

بخندی میگذره نخندی هم میگذره پس بخند تا خوش بگذره✌🏻️ 
اتیش زدی ب مالت

😂😂 نه بابا در حد مال نیست یه پولی اومده دستم میخوام خرجش کنم خوش بگذره چون پس انداز هامو کردم الان وقت خوش گذشتنه

2706