2752
2734
عنوان

با پسری که هیچی نداره ولی دوستش دارین ازدواج میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 39 پست

من با شوهرم همسنم هر دومون با نداری ازدواج کردیم 

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

۱۱ ساله پیش اینکارو کردم با مخالفت شدید پدرم 

از رفیقش پول قرض کرد دسته گل و شیرینی خرید 🙂

برگردمم همین کارو میکنم حقیقتش شرمنده ی قلبم نشدم 

زندگی خوبی دارم خیلی هم خودمونو بالا کشیدیم ولی باز از خیلی ها عقبیم

همو خیلی دوس داریم هیچ مشکلی هم نداشتیم این سالها به جز مسائل مالی 

ولی از من گیس سفید به تو نصیحت اگه ی درصد میتونی رهاش کنی اینکارو بکن وگرنه کفش اهنی بپوش دلتم سنگ کن که گوشه کنایه زیاد میشنوی سختی زیااااد میکشی فکر و خیال زیاد میکنی من دو تا بچه دارم باز بابام نمیشه منو ببینه و تیکه نندازه 😶

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2731

نه چون همون اندازه که عشق مهمه رفاه بعد ازدواج هم مهمه 

اگر بچه بخواید که خیلی مهم تر هم میشه 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 

من خودم این کارو کردمو الان عقدم و شرایطم خیلی بدتر از توئه

من شوهرم کاری بود هر وقت هر جا کار میکرد همه حقوقشو میفرستاد برام اصلا ادم تنبلی نیست برا کار کردن ولی خب چیزی نداشت ماشین خونه زمین پس انداز ،،، نداشت نداره. 

اما هر پولی ک داشت برا من خرج میکردو ادمه دستو دل بازیه برام . اگه این مشکل زندان براش پیش نمیومد زندگیمون بهتر بود 

ولی کلا ازدواجی ک همون اولش چیزی نداشته باشه واقعا وسطای زندگی مشکلات  و فکر کردن بهشون روانیت میکنه

«تماس با زندان برقرار شده ، تماس گیرنده زندانی میباشد» امیدوارم هیچوقت این صدا 👉🏿رو از پشت تلفن نشنوید لطفا برای آزادی همسرم دعام کنید💔/امضای قبلیم رو پاک کردم اما تو تاپیکا راجع بش توضیح دادم ! خدا جونم به خودت قسم من اگه جای تو بودم دلم به حال این بندت میسوختاااا بجنب قربونت برم بجنب💔
2740

اگه رفیق باز نیست اگه اهل کاره وبه فکر آینده هست چشم پاکه صد درصد قبول میکنم من شوهرم وقتی اومد خواستگاریم هیچی نداشت سرباز بود  خداروشکر الان خونه داریم جوشکار هم هست