2733
2734
عنوان

طلا بخرم یا بخار شور

74 بازدید | 8 پست

یه 4 تومن پول اومده دستم نمیدونم چیکارش کنم 

به نظرتون بدم یه زنجیر ظریف بخرم یا ازین طلاهای مینیمال ک اینستا تبلیغ میکنن ؟یا اینکه بخارشور بخرم

یا اسپرسوساز بخرم بقیه رو سر بدم

کلا نیاز اساسی ندارم که صرف اون بشه میخوام یه کاری کنم باهاش خوشحال بشم صرفا😅

چه ایده ای دارین 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
۴ تومن طلا نمیشه ک بدرد بخوره . وسیله ای ک لازم داری رو بگیر

ازین زنجیرایی تبلیغ میکنن مینیمال هستن

من کلا چیزای خییلی ظریف طلا رو دوس دارم..

یه مدت چیزای سنگین گرفتم الان زدم تو کار ظریف 

حالا اونم لازمش ندارما همین جوری میخوام بخرم که باشه😅

به نظرت دیگه چی میتونم بخرم ک باهاش خوشحال شم؟

لباس دارم 

رنگ مو ک دارم 

صورتم هم نقصی نداره ک بگم حالا ژل بزنم ازین کارا

چیکار کنم خوشحال شم😅😅

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ازین زنجیرایی تبلیغ میکنن مینیمال هستن من کلا چیزای خییلی ظریف طلا رو دوس دارم.. یه مدت چیزای سنگی ...

ببین طلای ظریف منم دوسدارم ولی صرفا نه نازک ! انقد نازک سریع کنیده میشه و خب دلت میسوزه گم شه . برا همین میگم . برا خوشیه دلت 🤔 نمیدونم منکه خرید میکنم 😁 مثلا محافظ تخت و کفش اسپورت و چندددتا شامپو صورت و بدن سفارش دهدم هنوزم ک نرسیده . اگه چیزی نمیخوای بخری و نظرت رو طلاس .. سکه پارسیان بگیر 

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
2731
ببین طلای ظریف منم دوسدارم ولی صرفا نه نازک ! انقد نازک سریع کنیده میشه و خب دلت میسوزه گم شه . برا ...

اینا رو دارم 

من یه مدتی افسردگی گرفته بودم بخاطر همین خیلی دوربری هام برام خرید میکردن ک برگردم به حالت عادی ..

پارسیان میشه پس انداز قصدش ندارم ک جمع بشه..

لوازم ارایشی هم عیدی خریدم

محافظ تشک چطوریه

اینا رو دارم  من یه مدتی افسردگی گرفته بودم بخاطر همین خیلی دوربری هام برام خرید میکردن ک برگر ...

سرچ کن محافظ تشک . اگ تخت داری صدرصد بدردت میخوره

سرچ کن محافظ تشک . اگ تخت داری صدرصد بدردت میخوره

ممنون گلم اره متوجه شدم چیو میگی ازین نانو ها روکش خوشخواب هستن 

شما خریدی عرق نمیکنی ؟من دیدم لیوان اب میریزه و اینا گفتم شاید پلاستیکی باشه

ممنون گلم اره متوجه شدم چیو میگی ازین نانو ها روکش خوشخواب هستن  شما خریدی عرق نمیکنی ؟من دیدم ...

خریدم ولی هنوز نرسیده . و خب روشو یه ملافه هم میخوام بکشم . دوس ندارم خوشخوابم خراب یا زرد بشه اللن ک دیگه انقد گرون شده افتضاح

2740
خریدم ولی هنوز نرسیده . و خب روشو یه ملافه هم میخوام بکشم . دوس ندارم خوشخوابم خراب یا زرد بشه اللن ...

اره واقعا درست میگین