2737
2734
عنوان

واااااقعا سگگگگ مرده تو شانس من

196 بازدید | 9 پست

اه اه حالم بهم میخوره 

تاپیک دیدم ک یه دختره با یه دکتر اشنا شده دکتره چققققدر با شخصیت چققققدر دست و دلباز اصلا انگار خواب و خیاله چتاشون 

اونوقت من بعد گذراندن هفت سال زندگی سگی با یه ادم عوضی ،یه دکتری بهم پیشنهاد داد اولش چقدر رویایی فکر میکردم در موردش از همون شب اول پیاماش علنی گفت دنبال رابطه عاطفی نیست و فقط سک ...س 😐😐😐😐😐بعد ک مخالفت کردم شروع کرد فحاشی ،فحشای بدددددا خیلی بدددد ک تو عمرم کسی جرات نداشت بهم بگه ،اخرم التماس میکرد باز ک فقط بیا بیرون ببینمت حالا ک خونه نمیایی😐

منم نرفتم و الان ۲۰روزه دیگه بهش پیام ندادم 

جالبه برام ک من سر یه فحشی ک ابجیم بهم گفت عوضی هففففت ماه باهاش قهر کردم اونوقت این بازم به این دکتره دلباخته بودم 

خداروووشکر ک تونستم کندم خودمو ازش کاااااملا 

الان مخم بکار افتاده تازه ک تو چه کثافتی قرار بود بیفتم و خدا بهم رحم کرد 

،ولی در کل ریدن تو این شانس من ،واقعا هیچ شانسی تو زندگیم نداشتم

...

لطفا حسود نباشیممم

خوشی هامون به اشتراک نزاریگ

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

به شانس متکی نباش تو زندگی

تلاشتو بکن اون چیزی که از دستت بر میاد برای زندگیت انجام بدی و ثمره همونم نصیبت بشه

دنبال این نباش که از آسمون برات اتفاقات خوب نازل بشه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2740
برای بعضیا از اسمون میفته

بله همیشه موارد استثنا وجود داره اما فرد منطقی زندگیشو بر اساس استثنائات نمی‌سازه

شما به تلاش شخصی خودت اتکا بکن آسمون رو بیخیال

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!