2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ثعلب شنیدم خیلی خوبه البته همراه یه چیزی که الان یادم نیست 

ثعلب از کجا بگیریم...چطوری مصرف..میشه کمک کنی منم اقدامم چند ساله اسپرم کمی صعیفه تحرکش ..کلی دارو و تقویتی و سنتی استفاده..یه چیزاش کامل خوب شده ولی تحرک هنوز کمه

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
ثعلب از کجا بگیریم...چطوری مصرف..میشه کمک کنی منم اقدامم چند ساله اسپرم کمی صعیفه تحرکش ..کلی دارو و ...

ببین صعلب با یه چیزی بود که طب سنتی گفت هم کیفیت رو و هم تعداد و تحرک رو زیاد میکنه

بذار ببینم میتونم پیدا کنم چی بود

هنوز اَن در خم یک کوچه ام....

سلام عزیزم

اون نکته که راجع به صعلب بود رو پیدا کردم

# تقویت اسپرم

1ق مرباخوری ثعلب داخل300گرم روغن زیتون حل شود و میل شود ، اسپرم رو بشدت بالامیبره

صعلب همون ماده ای هست که بستنی میریزن از عطاری یا فروشگاه وسایل قنادی تهیه کنید 

هنوز اَن در خم یک کوچه ام....
2740
سلام عزیزم بیا پست بالا گفتم 

سلام ممنونم ازت دوستم حتمن میخرم💚🙏

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم