2733
2734
عنوان

امکانش هست یک آقایی امروزی.‌..

533 بازدید | 51 پست

که تو اجتماع زیاد بوده مثلا دانشگاشو رفته تا مقاطع بالا ، سرکار رفته ، روابط اجتماعیش خوب خجالتی نباشه  ، نرمال و سالم باشه، ظاهرش خوب باشه

تا سن ۳۰ و ۳۲ سالگی وارد روابط دوستی با جنس مخالف و روابط آزاد ....نشده باشه؟؟؟ یعنی از اونایی باشه از کسی خوشش اومد فقط با اطلاع خانوادها بره جلو

و برای نیازهاش بخواد فقط در قالب ازدواج ...

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 

اسی ببخشید ضروریه 

لطفا برین تاپیک یک مونده به آخر گزارش بزنید 

عکس یارو مونده حواسم نبود پاک کنم 😑😑😑😑😑😑😑😑

جدید نیستم بخدا از سال ۹۷ تو سایتم کاربری جدید زدم انقد گزارش نزنید الکی ❤😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینایی که گفتی دارم ولی ۲۸ سالمه

تا سن ۳۲ سالگی میتونین همینطوری بمونین؟

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 

بلع 

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                 آی دی من توی  سایر پلتفرم ها :salehioriginal             
2738

بله هست اش . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
بله به حلال و حروم معتقده و آدم درستیه. هول نیست. 

یعنی یجورایی مذهبی و پایبند اصول اخلاقی باشه

آره پسر عمم  دختر می بینه فرار می کنه

چرا چندسالشه

اجتماعی نیس؟

2706