2737
2734

میگن کچلش کن خیلی خوبه موهاش در میادمنم گفتن نه تازه دارم بهش زینک میدم ببینم چی میشه 

بچه یک ساله زینک خارجی میدی؟ فکر کلیه هاشو نمیکنی؟ دختر بزرگ من تا دوسالگی مو در نمیورد من فقط سیاهدونه ماساژ میدادم اونم گاهی الان نمیشه شونه کرد موهاشو بچه ها همینن، عروسک که نیستن 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

شربت به بچه نده 

روغن براهمی با روغن نارگیل اصل بگیر باهم ترکیب کن هرروز روی سرش ماساژ بده اینقدر موهاش جون میگیره که قشنگ به چشم میبینی 

گاهی در وجودمان به قبرستانی محتاجیم برای چیزهایی که درونمان میمیرند.
2738
وای وسوسم نکن

والا یک ساله اون بچس نمیفهمه

من الان 25 سالمه چ تاثیری کچلی تو زندگیم داشته ؟

اما یادمه تا دوران دبیرستان موهام خیلی پرپشت خوب بود

بعدشم کلارنگ این چیزا یکمی ریخت

جنسش نازک موهام

بگو انشالله دخترت عاقبت بخیر بشه.بزرگ تر که بشه موهاش بهتر میشه. من خودم خیلی موی کم پشتی دارم. الان حدود ۴۰ سالمه ولی هنوز از کم بودن حجم موهام رنج می کشم. ولی در عوض خدا به من یک زندگی خوب. شوهر و بچه خوب. خونه خوب و ..... خیلی نعمت های دیگه داده که مو پرپشت ها ندارن.

2706