2737
2739

دیشب آخر شبی داشتن درمورد نامزدیشون و عقد میگفتن.

کاربری شون رو دارین؟کنجکاوم ادامه اش رو بخونم

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

وای آخرش گزارش زدند من از دیشب خواب  درست درمون نداشتم میخواستم بیام بخونم  اه اه اه

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        

من ندیدم تایپک رو خلاصه رو کسی میتونه بگه؟درباره چی بود ؟

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
2740
من ندیدم تایپک رو خلاصه رو کسی میتونه بگه؟درباره چی بود ؟

خیلی طولانی بود اخه.

یه خاستگاری تو مرحله آشنایی ناموفق داشتن

یکی دیگم همینطور.

سومی با دوستی اینا باهم آشنا شدن.خیلی سریع عقد کردن.بعد پسره و خانواده اش رفتار های عجیب و ندیده ای داشتن

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍
خیلی طولانی بود اخه. یه خاستگاری تو مرحله آشنایی ناموفق داشتن یکی دیگم همینطور. سومی با دوستی این ...

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊