2737
2739
عنوان

مشاور آزمون وكالت

56 بازدید | 12 پست

سلام دوستان به نظر شما براي آزمون وكالت درخواست راهنمايي از مشاور خوبه ؟ اخه يكي از دوستاي خودم كه قبول هم شده آزمون رو ،براي مشاوره ميشناسم اما ١٢ تومن ميگيره نميخوام انقدر هزينه كنم. لطفا ممنون ميشم اگه شما هم تجربه اي در اين زمينه داريد راهنمايي كنيد💜

اگر واقعا قصدت خوندنه ی گروه تلگرامی داریم ک چن نفر توش عضویم داریم میخونیم ولی باید حتما بخونی چون وگرنه مدیر گروه حدفت میکنه اگه اره ایدی بده بگم بیارتت گروه

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
دقيقا مهم خود آدمه كه به طور مستمر بخونه وگرنه مشاور كه كاري نميكنه بيشتر پول ميگيرن ، منابع شما چيه ...

من منابع 

آدم توکلی 

اصول سمیرا محمدی 

مدنی بیات و توکلی 

تجارت رشیدی نسب 

ادک خالقی  

جزا غفوری 

متون موندم چی  بخونم شما چی دارید چطور میخونین

من منابع  آدم توکلی  اصول سمیرا محمدی  مدنی بیات و توکلی  تجارت رشیدی نسب&nb ...

من متون سينجلي رو ميخونم ولي اصلا ارتباط نميگيرم با متون😑😅 

منابع خوبي داري مخصوصا كتاباي  توكلي 

من متون سينجلي رو ميخونم ولي اصلا ارتباط نميگيرم با متون😑😅  منابع خوبي داري مخصوصا كتاباي&nb ...

من گفتم متون دیه برم کلاسی چیزی واقعا نمیتونم بفهمم  شما روزی چند ساعت میخونین

من گفتم متون دیه برم کلاسی چیزی واقعا نمیتونم بفهمم  شما روزی چند ساعت میخونین

من چون شاغلم هستم روزي ٤ ساعت ميتونم بخونم البته خيلي وقته مطالعه ميكنم پارسالم شركت كرده بودم آزمون رو، شما سال اولتونه؟

من چون شاغلم هستم روزي ٤ ساعت ميتونم بخونم البته خيلي وقته مطالعه ميكنم پارسالم شركت كرده بودم آزمون ...

منم نه برا کانون سال دوم هستم برا مرکز اولین سالم هست شما منابع درستون چی هست