2733
2734
عنوان

مامانا کمک!!!!!!!!

52 بازدید | 11 پست

سلام 

من هفت هفته و سه روزمه 

و تهوع وحشتناکی دارم مث جنازه شدم هر یروز درمیون اگه نرم زیر سرم و آمپول انداسترون تزریق نکنم نفس نمتونم بکشم 

خواستم بگم آیا یروز درمیون خطرناکه سرم و انداسترون ؟؟؟؟ 

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی بی چکم روز تولد پدرم مثبت شد😍 تو دلی من عاشقتم ولی خیلی اذیتم میکنی یکم شل بگیر عزیزکم دارم میمیرم از علائمت😪برای سلامتی خودم و تو دلیم اگه دوس داشتی دعا کن 🫠🥰 منم از ته دلم آرزو میکنم هرچه سریعتر به خواستت برسی🙂

سلام عزیزم نه هیچ ایرادی نداره منم تا هفته پیش همینجوری بودم 

دکتر بهم گفت بستری شو هر روز سرم و اندانسترون بگیر که گفتم خودم شوهرم تو خونه بهم میزنه بیمارستان نمیرم 

گفت هر روز بزن چون استفراغ اب بدنت رو کم میکنه و فشاری که به خودت میاری خدای نکرده باعث سقط نشه 

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

دکتر بهت دمیترون نداده ؟ 

این حجم سرم و دارو مشکلی نداره ولی رگ دستت داغون میشه انقدر سرم 

نون خشک جو از نون فانتزیا بگیر صبح تا بلند نشدی از رختخواب یه تیکه بخور اسید معده تو جمع میکنه 

سیرابی هم میگن خوبه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

البته بگم من استفراغ شدید داشتم که حتی یه قطره اب هم تو معدم نمیموند . که بعدش به جایی رسیدم که سرم و اندانسترون هم روم جواب نمیداد که بعدش دکتر بهم گفت یه نصف امپول پرومتازین عضلانی بزن که خداروشکر این شد فرشته نجاتم  دکتر گفت اینو هفته ای دوبار نصف میتونی بزنی که خداروشکر تا الان هفته ای یبار میزنم چون یبار میزنم تا یه هفته دقیقا استفراغ ندارم یا نهایت روزی یکی دوبار دارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکتر بهت دمیترون نداده ؟  این حجم سرم و دارو مشکلی نداره ولی رگ دستت داغون میشه انقدر سرم  ...

اندانسترون همون دمیترون هست 

قرصش که رو من اصلا اثر نمیکرد  ققط امپول که اونم از هفته ۹ دیگه اثر نداشت واسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اندانسترون همون دمیترون هست  قرصش که رو من اصلا اثر نمیکرد  ققط امپول که اونم از هفته ۹ د ...

هر دو ضد تهوع هستن ولی یکی نیست دمیترون قوی تره

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
البته بگم من استفراغ شدید داشتم که حتی یه قطره اب هم تو معدم نمیموند . که بعدش به جایی رسیدم که سرم ...

سلام عزیزم امروزم رفتم منتهی یه دکتر دیگه ....بهم گفت اندا منع مصرف اومده نباید تزریق کنی چون قلب بچه مشکل دار میشه 

واسم متوکلوپرومید نوشت زدم بهتر شدم 

خیلی ترسیدم دیگه اندا نمیزنم

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی بی چکم روز تولد پدرم مثبت شد😍 تو دلی من عاشقتم ولی خیلی اذیتم میکنی یکم شل بگیر عزیزکم دارم میمیرم از علائمت😪برای سلامتی خودم و تو دلیم اگه دوس داشتی دعا کن 🫠🥰 منم از ته دلم آرزو میکنم هرچه سریعتر به خواستت برسی🙂
سلام عزیزم امروزم رفتم منتهی یه دکتر دیگه ....بهم گفت اندا منع مصرف اومده نباید تزریق کنی چون قلب بچ ...

اره منع مصرف اومده جدیدا 

اما دکترم بهم گفت تو وقتی استفراغ شدید داری اون ضررش برای بچه بیشتره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40