2737
2734
عنوان

خطرات و ریسک های هوش مصنوعی

120 بازدید | 12 پست

خطر دست‌کاری شبکه‌های اجتماعی و پخش‌کردن اخبار دروغ هم‌اکنون در حال انجام است و تاکنون موردهای مختلفی گزارش شده‌ است؛ مانند جمع‌کردن رأی جوانان فیلیپینی در انتخابات 2022 فیلیپین در تیک‌تاک (Tiktok) و یا دزدی میلیون‌ها دلار بیت‌کوین با استفاده از تکنولوژی Deep fake که در جریان توییت‌های سلبریتی‌ها به‌ سرقت رفت.

با تکنولوژی‌های مختلف هوش مصنوعی می‌توان تنها با چند کلیک ساده، صداهای جعلی، تصاویر جعلی و ویدئوهای جعلی ایجاد کرد و حتی افراد داخل یک ویدئوکلیپ را تغییر داد یا مکالمات آن‌ها را عوض کرد؛ این‌ امر باعث می‌شود دیگر نتوان اخبار درست را از اخبار جعلی را تشخیص داد؛ باتوجه‌به‌ اینکه سیاست‌مداران به شبکه‌های اجتماعی متکی هستند، وجود این خطرات می‌تواند صدمات زیادی را به شهرت آن‌ها و دولت بزند.

زندگی فقط اونجاش که شخصیتمون از باب اسفنجی به اختاپوس تغییر کرد😐😂
والا ما جهان سوممیم خیلی طول میکشه اینا به ما برسه

دستمون که رسیده الان گوشی های هوشمند پرچم دار مثل آیفون از سری X به بالا همشون از فناوری هوش مصنوعی داخلشون استفاده شده ولی توی صنعت و پزشکی بله درست میگید هنوز خیلی راه داریم تا به جهان امروزی برسیم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دستمون که رسیده الان گوشی های هوشمند پرچم دار مثل آیفون از سری X به بالا همشون از فناوری هوش مصنوعی ...

اکثر کسایی که آیفون دارن طرحه  و توشون هوش مصنوعی نداره نه تو صنعت پزشکی بلکه از لحاظ تکنولوژی هم خیلی مونده گوگل از سال ۱۹۹۸خدمات ارائه میده یعنی از ۲۵ سال پیش مردم ایران چن وقته استفاده میکنن؟ اینجا Silicon valley نیس که😂

2742
اکثر کسایی که آیفون دارن طرحه  و توشون هوش مصنوعی نداره نه تو صنعت پزشکی بلکه از لحاظ تکنولوژی ...

اون که میدونم 🤣🤣🤣 آره حالا نگیم همشون ولی نصفشون آیفون طرحه

هوش مصنوعی سال 1950 میلادی به وجود اومد ولی متاسفانه هنوز تو ایران جدی گرفته نشده به غیر از چند تا سایت و اپلیکیشن آبکی مثل chat gpt و ... که اونم نمیشه زیاد جدیش گرفت

اون که میدونم 🤣🤣🤣 آره حالا نگیم همشون ولی نصفشون آیفون طرحه هوش مصنوعی سال 1950 میلادی به وجود ا ...

من یه آشنایی دارم 12 سال درس هوش مصنوعی رو خونده بود خودشم استاد دانشگاه بود میگفت خیلی اشتباه کردم باید عمرمو میذاشتم هوش طبیعی الانم دانشجوی پزشکیه ؛ 

خلاصه که اینجا ایرانه باید رو هوش حیوانی سرمایه گذاری کرد!

من یه آشنایی دارم 12 سال درس هوش مصنوعی رو خونده بود خودشم استاد دانشگاه بود میگفت خیلی اشتباه کردم ...

دقیقا👌 برای کشوری مثل ایران فعلا خیلی زوده تا وارد این قضیه بشه

الان کشورایی مثل مالزی و اندونزی و ویتنام چندین ساله وارد این قضیه شدنو دارن استفاده میکنن ولی ما ... 🤦‍♂️

دقیقا👌 برای کشوری مثل ایران فعلا خیلی زوده تا وارد این قضیه بشه الان کشورایی مثل مالزی و اندونزی و ...

خب پس وقتی زوده وارد این قضیه بشه چرا از خطراتش حرف میزنین؟ اینجا یوتیوب نیس نینی سایتع😂

2740
خب پس وقتی زوده وارد این قضیه بشه چرا از خطراتش حرف میزنین؟ اینجا یوتیوب نیس نینی سایتع😂

دیگه ما پسریم نمیتونیم تاپیک در مورد مادر شوهر و خواهر شوهر و جاری بزنیم🤣🤣🤣

مجبوریم در مورد چیزایی که علاقه و تا حدودی تخصص داریم مطلب کار کنیم

دیگه ما پسریم نمیتونیم تاپیک در مورد مادر شوهر و خواهر شوهر و جاری بزنیم🤣🤣🤣 مجبوریم در مورد چیزا ...

پس بهتره تو چنل یوتویوبتون از این حرفا بزنین ایشاا...هر وقت مادر زنی چیزی داشتید ما در خدمتیم😂

پس بهتره تو چنل یوتویوبتون از این حرفا بزنین ایشاا...هر وقت مادر زنی چیزی داشتید ما در خدمتیم😂

یوتیوب تا دنبال کننده یا سابسکرایبر زیادی نداشته باشی فایده نداره

اگر زن و مادر زن داشته باشم مطمئنا دیگه جرات نمیکنم وارد این سایت بشم🤣ولی چشم

یوتیوب تا دنبال کننده یا سابسکرایبر زیادی نداشته باشی فایده نداره اگر زن و مادر زن داشته باشم مطمئن ...

حداقل یوتیوب با هدف در آمد فعالیت میکنن تو نی نی سایت با هدفای دیگع😇

حداقل یوتیوب با هدف در آمد فعالیت میکنن تو نی نی سایت با هدفای دیگع😇

منظورتو فهمیدم🤣ولی نه حقیقتا هدفی از این سایت ندارم فقط توی اوقات فراغتم وارد سایت میشم و سعی ام اینه اطلاعاتی که دارمو انتقال بدم قبلا هم که توی اینستا فعالیت داشتم همین کارو میکردم و 12k فالوور داشتم اونجا