2737
2739

بچه ها من یه خواستگاری دارم مشخصاتش: همسن خودمه ۲۶! خیلی باشخصیت،رازداره، وفاداره، متین و نجیب، مهربونه، حلال حروم سرش میشه، شغل ثابت داره اهل کاره( ولی درامدش معمولیه)، قد بلند و خوش قیافس،ازوناس ک ز زنش خیلی ت خونه کمک میکنهه، خیلیی صبوره برعکس خودم! اهل مسافرت و تفرحیه، همهه از خوب بودنش تعریف میکنن خودمم دوسالی باش همکار بودم مطمئنم پسر خوبیه، خونه به اسمش داره یه موتور هم داره، تک پسره دوتا خواهر داره و بچه بزرگه خانواده سالمی هم داره. بهش ی ذره وابسته شدم.

😥 ولی مشکلی ک هست تا حالا با کسی در ارتباط نبوده من قبلا دوست پسر داشتم ولی همیشه ت چهارچوب بوده چونکه قصدمون جدی بود ولی خب نشد..این اقا با هیشکییی نبوده خیلی ساکته برخلاف منک خیلی همش دنبال هیجانم، پر حرفم. از نظر احساسی حس کافی بودن ‌نمیده بم این رابطه هفت ماهه یه رابطه سردی داریم من تصمیم گرفتم رابطمون مشخص شه سریعتر یعنی مدیریت کنندهه رابطه در اصل منم و من اینو نمیپسندم. دوست دارم همسرم مدیریت کننده باشه تا بتونم بهش تکیه کنم بدونم سرد و گرم چشیدس.. دبشب بهش گفتم اینطور باش اونطور باش یکم بهتر شده، یعنی خودش اصلا سواد رابطه عاطفی نداره!! و این یکم اذیتم میکنه اینک بی تجربس و میترسم ت رابطه شخصی زنو شوهری هم همینطور نابلد رفتار کنه و اون کششه رو فعلا کدبهش ندارم. اون کشش ج.. بابد قبل ازدواج باشه یا بعدش مهمتره؟؟ میترسم اینک هیچ موقع حسدکافی بودنه رو بهم نده دوس‌دارم همسرم با من ی ذره شیطون باشه اینطور نیست.. همشم حس میکنم شاید چون سنش کمه و بی تجربس.. تنها مشکلم باهاش همینه بنظرتون چیکار کنم اگ بعد ی ماه اون حسه ت وجودم شکل نگرفت کات کنم؟ یا بعد  ازدواج عاشقش میشم؟

تعداد رای : 7
نظرسنجی
آره پسر خوبیه حیفه از دستش ندی
7
100%
نه بیخیال
0
0%
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگ قدبلندع   و خوشکله بدش بمن😄

ابراز احساساتش صفره عزیزم صفر 🤭😅😅 بقول مشاور مث ی بچس تو باید راه رفتنو یادش بدی چونک هیچ‌موقع رابطه ای نداشته ..این بنظرم یکم ازار دهنده است

2731
ابراز احساساتش صفره عزیزم صفر 🤭😅😅 بقول مشاور مث ی بچس تو باید راه رفتنو یادش بدی چونک هیچ‌موقع را ...

یادش میدم

این کاربری دست ۳نفره، وقتی ج کامنت میدین در کنارش لایکم نکنید! 
اینگونه پسرها بهترین گزینه برای ازدواج هستن . 

اینک از نظر روحیه اون خیلی ساکت و کم‌ حرفه و ی نقطه ثابتی رو گرفته میره من همش دنبال هیجانم و پر حرفم و شیطونترم چی🥲 دوس دارم خیلی پرو باشه حداقل با من همیشه حرف داشته باشه داره سعی میکنه اینطور باشه اما برا من کمه.. اصلا نمیدونه چطور باید سر صحبت رو باز کنه یا حرف بزنه منم خسته میشم هردم هردم.. بنظرت بعد ازدواج این مسئله برطرف میشه؟

یادش میدم

منم دارم سعی میکنم همینکارو کنم ولی ذاتا ادم شیطون و اهل ابراز احساسات انچنانی نیس. همه چیزای کوچیک رابطه رو باید بهش گف اینطور باش اونطور باش برا من گل بخر فلان کن.. ت باشی اذیت نمیشی این سبکی؟

2738
با هرکس ازدواج کنی بعد از یه مدت حرفاتون تموم میشه و پسر میره دنبال علایق خودش . ولی این پسر علایق د ...

واقعا همه زندگیا همینه ولی اخه من دوست دارم همیشه با همسرم حرف برا گفتن داشته باشیم از الانش این حس خلا رو نمیدونم بقول شما پنج شش سال اینده چی میشه. کمبود محبت نگیرم 😥

منم دارم سعی میکنم همینکارو کنم ولی ذاتا ادم شیطون و اهل ابراز احساسات انچنانی نیس. همه چیزای کوچیک ...

دیگه دوسش داری جورشم بکش  اینم ۱ سال

واقعا همه زندگیا همینه ولی اخه من دوست دارم همیشه با همسرم حرف برا گفتن داشته باشیم از الانش این حس ...

زندگی باید دائم به روز رسانی بشه تا احساس کمبود محبت پیش نیاد ، به روز رسانی هم از طرف زن باید باشه . برای پسری با این مشخصات که گفتی راحت تر و بهتر میشه آدم خودشو به روز رسانی کنه . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
چیو جور کنم . این یک سالیم گفته متوجه نشدم یعنی چی

میگم حالا ک دوسش داری راش بنداز ایجور و اونجور باشه   تو یکسال همه چی از عشق و عاشقی و برخورد کردن با عشقش یاد میگیره