2737
2734
عنوان

میشه هر کس آگاهی داره منو قانع کنه

187 بازدید | 38 پست

دوستان میگن که انسان مختاره و اختیار داره راجع به تمام فعل و انفعالاتش پس هیچ زوری درکار نیست

اما خب ما که تصمیم نگرفتیم تو این دنیا زندگی کنیم،که الیته بعضیا ربطش میدن به عالم ذر که من ردش میکنم چون اونموقع اصلا زندگی نکرده بودم که بخوام تصمیم بگیرم

من فکر میکنم زندگی من تو این دنیا جبره،مثل اینکه دو تا ادمو وسط یه بازی بندازی و بگی اگه بازی نکنی میمیری،مجبوری به ادامه دادن تا بمیری

اگه نظر دیگه ای دارین،دوست دارم بشنوم.

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالم ذر واقعیه وقتی وارد یه مرحله میشیم مرحله قبلو یادمون میره مثل دوران جنینی ک هیچ کدوم یادمون ن ...

بله من که نگفتم نیست

اماکی گفته من اونموقع علم و آگاهی اینو داشتم که تعیین کنم میخوام تو این دنیا زندگی کنم یا نه؟

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت
2731

آره دیگه یه سری چیزا جبره توی جبر شما اختیاز رو تجربه میکنید

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

حقیقتا من آگاهی ندارم

و حتی معتقدم انسان حتی تو دایره اختیاراتش هم مجبوره!

وگرنه ک،کی بین بنز و پراید انتخابش پرایده،قطعا محدودیتای مالی ک داشته باعث انتخابشه

تهش همون بیتِ علیرضا آذر:

جبر از آغاز جهان مسئله ی تلخی بود

اختیار آمد و مجبور به مجبور شدن):

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.

تو ک عالم ذر رو قبول نداری قران رو قبول نداری. کسی ک فران رو قبول نداره پس خدا هم قبول نداره.

شما اول باید ابهاماتت راجب ب خدا و قران برطرف کنی

اگ جوابتو ندادم یعنی لیاقتِ جوابم رو نداشتی! 

من خودمم برای دین  تو ذهنم در عذابم چرا اصلا دین هست مگه خدا یکی نیست چرا یکبار مسحیت آورده یکبار یهود یکی اسلام و هر دینی کسی از دین دیگه کافر می‌دونه و فقط با دین خودش به بهشت میر ه چجور خدایی که بواسطه دین انسان ها از هم جدا میشن 

2740
بله من که نگفتم نیست اماکی گفته من اونموقع علم و آگاهی اینو داشتم که تعیین کنم میخوام تو این دنیا ز ...

همه چیز اونجا ب ما نشون داده شده و ما خودمون پذیرفتیم

تا اون درسهارو در دنیا پاس کنیم

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
اختیار خالی که نیست جبر و اختیار با همه یه سری چیزا جبره دست ما نیست ولی یه سری چیزا اختیاره که درمو ...

بله در مورد زندگی کردن چی؟ چرا باید راجع به چیزی که خودمون انتخاب نکردیم بازپرسی شیم؟ منطقی نیست برام

من خودمم برای دین  تو ذهنم در عذابم چرا اصلا دین هست مگه خدا یکی نیست چرا یکبار مسحیت آورده یکب ...

ولی دین یدونه است

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
من خودمم برای دین  تو ذهنم در عذابم چرا اصلا دین هست مگه خدا یکی نیست چرا یکبار مسحیت آورده یکب ...

دین یعنی برنامه

همه ادیان تکمیل کننده همدیگن

ک با توجه ب اگاهی مردم زمان خودشون بیان شدن

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
تو ک عالم ذر رو قبول نداری قران رو قبول نداری. کسی ک فران رو قبول نداره پس خدا هم قبول نداره. شما ا ...

من کی گفتم قبول ندارم؟

چرا یهو برچسب مشرک بودن میرنید؟  

گفتم به اینکه تو عالم ذر بخوام انتخاب کنم به این دنیا بیام باور ندارم

خانم بتی ایدی در کتاب تجربه نزدیک به مرگش میگفت اون دنیا روح هایی رو می دیده که خودشون تصمیم می گرفتند در کالبد معلول به دنیا بیان، ولی وقتی به دنیا میان چیزی یادشون نیست

نمی دونم این حرف چقدر درسته، کلا زندگی دنیایی خیلی عجیبه ، نه می تونی اثبات کنی ماورایی هست نه می تونه انکار کنی که نیست

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.
2706