2737
2739

من همسرم زیاد توی کارهای خونه کمک نمیکنه چون نه حوصله داره نه وقت 

ولی مهمون داریم توی پذیرایی کردن کنارم کار میکنه ولی نه آشپزی نه شستن ظرف فقط توی پخش چای و میوه و شیرینی

یکی از جاری هام تازه عقد کرده کلا  ۳ بار مادرش اومده خونمون 

ولی هر جا میرسه و میبینمش جلوی همه میگه چرا شوهرت کمکت میکنه چرا بلند میشه پذیرایی میکنه 

موندم چی بگم ،کلا خانواده ام توی پذیرایی کردن بیشتر مردها انجام میدن حتی خانواده همسرم نمیدونم چرا برای اونا عجیبه 

حداقل عجیب هم باشه نباید بگه

یه کار کردن برادرشوهر دیگه کار نمیکنه حتی خونه مادرش 

دوس ندارم کسی کمکم بده، خودم تنها راحت ترم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

من خودم همه‌ی کارارو میکنم فقط اگه خواهر و مادرم مهمونم باشن بعدش خواهرم ظرفامو میشوره اگه خانواده شوهرم باشن نمیذارم ظرفامو بشورم ولی همش باخودمه فقط همسرم دستشویی رو میشوره

2706