2733
2734
عنوان

۲ روزه از نامزدم خبری نیست

216 بازدید | 25 پست

چهارشنبه شب باهم رفتیم بیرون

توی ماشین بحثمون شد

سر اینکه من گفتم خونه بخریم با پول وام ازدواج

اونم یهو گفت نه من گردن نمیگیرم انقد زود عقد کنیم

که بتونیم با وامش خونه بخریم

منم قاطی کردم گفتم از خداتم باشه

دیگه هی بحث کردیم

وسط حرفاشم گفت اره من هیچی ندارم مگه من 

گفتم بیای زنم شی!!!!!!!

قضیه اینجوری بود که وقتی دوست بودیم من گفتم

یا رابطه رو جدی کن یا من میخوام برم اونم جدی کرد

وقتی این حرفا رو زد انقد عصبی شدم که بی خدافظی پیاده شدم بعدم این پیامارو بهش دادم از اون شب دیگه خبری ازش نیست حالم خوب نیست...

دنیا پر از رنج است، با این حال درختان گیلاس شکوفه می‌دهند🌸

خوب شد از الان خودشو نشون داد اصلا غصه نخور

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

کسی که دو روز بتونه بهت پیام نده و زنگ نزنه بقیه عمرش هم میتونه

یه تصمیم جدی برای زندگیت بگیر پسر قحط نیست

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2740

ایکاش منم میتونستم مثه تو حرف بزنم پا بذارم رو دلم ایکاش 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
2706