2737
2739

نظر شخصیه منه

اگر چادر بیرون سر میکنسد ولی برای مهمون نه باز هم برای خواستگار بهتره چادر پوشیده بشه چون اعتقادتون رو نشون میدید

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
نظر شخصیه منه اگر چادر بیرون سر میکنسد ولی برای مهمون نه باز هم برای خواستگار بهتره چادر پوشیده بشه ...

ممنون بله اینطور به قضیه نگاه نکرده بودم چون فقط تو فامیل نزدیک بی چادرم و یکم مهمونی رسمی باشه با چادرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من ب زور بابام چادری شدم. الان بیرون بی چادرم ولی مجبورم مراسمی باشه بذارم.از یه طرفم میخام ب هر کی خواست بیاد بگم من بعد ازدواج چادر سر بکن نیستم. مجبورمم جلو بابام تو مجلس بذارم  موندم چ کنم. 🤦

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2740
چادر سرم کردم ولی خیلی سخت بود چایی بردن با چادر 😐😐

والا چایی خواهرشوهرمو من تعارف کردم😅

خواهرشوم بیرون یه خط درمیون چادر میپوشه جلو خواستگارا پوشیده بود و چون عملا نمیتونست سینی رو بگیره من جاش تعارف کردم😅

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

من چادریم توی مهمونی هامونم با چادرم ولی برا خواستگاری چادر نازک می پوشم که زیرش مشخصه که اندامم قابل تشخیص باشه، چون پسر مجازه اندام دختری رو که میخواد بگیره تا یه حدی ببینه و بپسنده

مگراینکه پدربیاره من با مانتو موقع چایی اوردن همه از خنده میمیرن انقدر که بی تسلطم    

برا من اگر داداشم باشه ایشون میاد از دم آشپزخونه میگیره میچرخونه، اگر پدرم باشه ایشون، اگرم نباشن خودم

چادر رو محکم بگیر زیر بغلت دستاتم بیرون بیار سینی رو بگیر