2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ژاپنو نمیدونم ولی خیلی از کشورا باید از طریق ازدواج با تابعه اون کشور یا مثلا زندگی کردن بالای یه تعداد سال معین توش اقدام کنی تازه یه آزمون از قانون و تاریخ کشورشونم ازت میگیرن ولی از راه ازدواج فکر نکنم اینطوری باشه

Mama told U ... DONT reply to him  باور کنین من ازدواج نکردم تاپیک اول مال من نیست  
2738

ژاپن مهاجرپذیر نیست، به ایرانی‌ها ویزای کار نمیده، با خرید ملک و از طریق سرمایه‌گذاری و تجارت اقامت نمیده. تنها گزینه ازدواجه که اونم سختگیری‌های زیادی داره تا بخواد تابعیت بده از طریق ازدواج. 

میشه موقتا از طریق درس اقامت داشت

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
زبانو تحصیلاتو آره ولی مالی پولشو ندارم

ژاپنی کامل مسلط هستین؟ مدرک JLPT دارین؟

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰