2737
2734

کی گفته همه باید عمل کنن؟ همه یه شکل بشن تازه کلی مشکلاتم پیش بیاد و وادار به ترمیم بشن 

چرا ژل بزنیم پف کنیم بعد از بین بره افتادگی بیاره و مجبور شیم بیشتر بزنیم 

چرا مژه بکاریم مژه های خودمونم کنده بشه 

چرا واقعا؟ 

اینهمه پول فقط به خاطر اینکه یه عده یه چیزی رو مد کردن 

چرا همه شکل هم شدن مژه کاشت 

ناخن کاشت

دماغ عمل 

گونه تزریق

واقعا جذابن؟ 

به نظر من که خیلی زشتن، حالا یکی میبینی واقعا دماغش ضایعس، ولی مژه و لب و گونه و دماغ های معمولی خیای زشته نشون میده فرد اعتماد به نفس نداره

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مجبور نیستیم ولی خب ادم چهرش بهتر میشه

من دماغمو عمل کردن و الان خیلی خوشحالم چون الان خیلی گرون شده هرچند یسری مشکلات داره ولی دوسش دارم

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍
به نظر من که خیلی زشتن، حالا یکی میبینی واقعا دماغش ضایعس، ولی مژه و لب و گونه و دماغ های معمولی خیا ...

یه عده اره ولی خیلی کمن اون تعداد که نیاز به عمل دارن ولی همه عمل کردن همهه 

دقیقا اعتماد به نفس پایین

چون آدمایی های مثله من که کاری نکردن و اعتماپ بنفسم ندارن  تو دنیایی که همه این کارا رو انج ...

اینم هست واقعا الان من خودم تا الان گیر نمیدادم به خودم دو هفته یه جا بودم همه عملی با اینکه میدونستم زشتن ها ولی رفته بود تو مخم 

2740
یه عده اره ولی خیلی کمن اون تعداد که نیاز به عمل دارن ولی همه عمل کردن همهه  دقیقا اعتماد به ن ...

من هر کیو میبینم عملیه، یا قدیم خوب بوده رفته دست برده توی صورتش میفهمم از درون تهی هست. 

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.