2733
2734

من 

چنتا نوشتم و از خدا خواستم 😍حاجتامو بدع انشاءالله 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من  چنتا نوشتم و از خدا خواستم 😍حاجتامو بدع انشاءالله

چجوری ؟ میشه کامل توضیح بدیدد

سخت گرفتار و بیمارم فقط خدا میتونه نجاتم بده

ممکنه اگه امضامو دیدی برای شفام ی حمد بخونی ... زنجیر را باور نکن .. 🌱 الخیر فی ما وقع .. 🌱
2740
چیه جریان بمنم بگید

تو روز ۲۵ ماه رمضون این ایه رو مینویسین و خواسته ای ک دارین البته میگن بیشتر برا بارداریع مینویسن و پایینش مینویسن ک چ میخایین 

من چسب زدم گذاشتم لا قران دقیقا عمون سورع و با صدقع 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
چجوری ؟ میشه کامل توضیح بدیدد سخت گرفتار و بیمارم فقط خدا میتونه نجاتم بده

بالا تر گفتم

برا ازدواج هم گفتن ایه ۱۱ شوری

تو روز ۲۵ ماه رمضون این ایه رو مینویسین و خواسته ای ک دارین البته میگن بیشتر برا بارداریع مینویسن و ...

بعضیا میگن ایه 11رو بنویسی معنی ایه 49 و پنجاه واسه بچه دار شدنه

2706