2737
2739
عنوان

آدمو از تاپیک زدن پشیمون می کنن....

686 بازدید | 86 پست

رفتم به خاطر  کاری به یکی ازتاپیکای قبلیم سر بزنم دیدم ترکوندنش....تاپیکی چندتا تاپیک ازش گذشته و ۸۰۰ نفر تو اون صحبت کردن وهیچ مشکلی پیش نیومده بعد یه خواننده ی نامحترم رفته خونده و به سلیقه ش نخورده وگزارش زده وطبق معمول نی نی یار ترکوندش.....

اگه مشکلی داشت همون موقع  کاربرا گزارش می زدن نه این که توبعد این همه مدت بیای تو کار مردم فضولی کنی و تو تاپیکای من بچرخی وازهرکدوم خوشت نیومد گزارش بزنی....

احترام احترام میاره....

چندتا گزارش بخوره پاک میشه مگه

خوب خودمم دیدم،بد خودمم دیدم موندم ولی تا میفهمیدم نیازی دارم بودم سریع🫂میرسم به چیزی که به خاطرش حرف شنیدم بابام منتظرونگرانه و مامانم وقتی شکستمو دید گریه کرد قول میدم که
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

چی بوده ؟

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
2738
بابا لامصب تا نی نی یار می بینه تاپیک مرد هستی می زنه می ترکونه برو ببین تاپیکای من چه مشکلی داره

بله اینم هست حالا ما هرچی لینک میزنیم برا حذف کسی حذف نمیکنه 

چی بگم والا

مشکلی نداشتن تاپیک های شما

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
بله اینم هست حالا ما هرچی لینک میزنیم برا حذف کسی حذف نمیکنه  چی بگم والا مشکلی نداشتن تاپیک ...

بعد از یک ماه می بینم تاپیکم ترکیده،خب دوس نداری نخون مگه مجبورت کردن..

احترام احترام میاره....
بعد از یک ماه می بینم تاپیکم ترکیده،خب دوس نداری نخون مگه مجبورت کردن..

احتمالا خواستن بگن چون دخترن پسرا مهم نیستن

سرد بشن 

زدن ترکوندن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
احتمالا خواستن بگن چون دخترن پسرا مهم نیستن سرد بشن  زدن ترکوندن

خانم این تاپیک من تا ۳روز توصدر تاپیک ها بود ودخترا می اومدن ومی رفتن یعنی هیچ کدومشون نمی تونستن گزارش بزنن؟

احترام احترام میاره....
2706