2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام.آقا هستم.

اول اینکه به هیچ عنوان چای اول رو نخور.

بعد،یه هندونه حدود ۵ کیلویی رسیده بخر که هیچ جاش زخمی و سوراخ نباشه.اونو درسته توی یه دیگ بزرگ بجوشون.اینقدر باید بجوشه که دست که میزنی معلوم بشه داخلش خوب پخته شده.کمی طول می‌کشه.

وقتی پخت از دیگ بیارش بیرون و بذار خنک شه.میشکافیش و محتویات داخلش رو با کمی از قسمت سفیدش،آب میگیری و بعد صافش میکنی.تا خنکه یه لیوان ازش بخور.بقیه ش رو هم بذار تو یخچال و روزی دو سه لیوان ازش بعد از اینکه کمی ولرم شد،بخور.

این کارو ادامه بده.

معجزه ش رو میبینی.

سلام.آقا هستم. اول اینکه به هیچ عنوان چای اول رو نخور. بعد،یه هندونه حدود ۵ کیلویی رسیده بخر که هی ...

من شنیدم میگن خربزه خوبه

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
من شنیدم میگن خربزه خوبه

خربزه رو نمی‌دونم.

اما اینو یه پیرزن شیرازی بهم گفت و از اونروز تا الان که چندین سال میگذره،این نسخه رو شوهر خواهرم،برادرم،پدرم،چندتا از دوستام،(بعضیاشون چندبار) انجام دادن و همه نتیجه گرفتن.

خربزه رو نمی‌دونم. اما اینو یه پیرزن شیرازی بهم گفت و از اونروز تا الان که چندین سال میگذره،این نسخ ...

اها خودمم شیرازیم 

خودم خربزه شنیده بودم به هر حال ممنون

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
2738