2733
2739
عنوان

به خواستگاراتون فرصت بدید...

133 بازدید | 6 پست

سلام من تا قبل ۳۰ سالگی تصمیم به تجرد قطعی گرفته بودم و هر خواستگاری میومد آشنا نمیشدم چون بخاطر تجربه بدی که از زندگی مشترک بقیه دیده بودم از ازدواج متنفر شده بودم. الان شغل دارم و کنار خانواده زندگی میکنم ولی احساس میکنم که اشتباه بزرگی کردم.متاسفانه دیگه خواستگار ندارم و چون به شدت آدم درونگرایی هستم و کمی خجالتی حتی دوست پسر هم نمیتونم پیدا کنم. تو زندگیتون همه احکمالات رو در نظر بگیرید در کنار تحصیل و کار ازدواج هم میتونه وجود داشته باشه و حتی بعضی از ازدواجها خیلی میتونن قشنگ باشن.

این یه درد و دل و یه نصیحت برای خانمهای کم سن و سال تر از من بود. 

شما اینجوری میگی 

از اونور دو نفر دیگ میگن اول به یه جا برسید بعدا ازدواج کنید و فلان 

کدوما گوش کنم ؟؟؟؟

رها ز هر چه هست و نیست ...❤🌱برا سلامتی امام زمان صلوات بفرس عزیز مرسیی🤍🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم ولی من با خواستگار سنتی موافق نیستم و سر همین فرصتی بهشون نمیدم ولی اگر از کسی خوشم بیاد برای دوستی حتما بهش فرصت میدم. شمام فرصتات هنوز هست نگران نباش سی سالگی سنی نیس که بگی دیگه موردی برات پیش نمیاد

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2728
شما اینجوری میگی  از اونور دو نفر دیگ میگن اول به یه جا برسید بعدا ازدواج کنید و فلان  ...

استقلال داشته باشی قبل ازدواج خیلی خوبه هم مالی هم عاطفی. اگر شوهری داشته باشی که بهت فرصت پیشرفت و استقلال بده عالیه چون باهاش پیشرفت میکنی ولی به اینم فکر کن گیر یه ادم متعصب بیوفتی. اونموقع استقلال قبل ازدواجت بشدت بدردت میخوره 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
شما اینجوری میگی  از اونور دو نفر دیگ میگن اول به یه جا برسید بعدا ازدواج کنید و فلان  ...

واضحه  که با این وضع جامعه  باید ادم اول خودش به جاییی برسه چه دخترش چه پسرش 

برام دعا کنید حال دلم خوب نیست    یه مدت نیستم  با خبرهای خوب برمیگردم منتظر تاپیک دستاوردای امسالم باشید❤️ دختر متفاوتیم چون زندگیم براساسی چیدم و خواهم چید که حسرتی نداشته باشم سعی میکنم تصمیمات درستی بگیرم و انتخابام عقلانی باشه من جونمم میدم تا خانواده ازم راضی باشن چون بهترین حامیم بودن و لطفشون ازم دریغ نکردن  من عقیده دارم زن ها باید خیلی قوی باشن به اندامشون برسن درآمد داشته باشن و از لحاظ عاطفی وابسته نباشن درتلاشم از این جهت به خودم و همنوعم کمک کنم حالا روشن شد چرا متفاوتم😂😉