2737
2734
عنوان

اگه اگه تو خونه گوشی موبایل بلا استفاده دارید...

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 21 پست
اینقدر قدیمی ان  اسم مدلاش یادم نمیاد  ولی یدونه j7  دارم صفحه تاچش سوخته  چند ...

سلام بله میتونید رووش ی ال سی دی کپی که حدود ۵۰۰ هست بندازید و عکس ها رو باز یابی کنید اگر قفل الگو نداره

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
سلام.. سامسونگ جی ۷ پریم چند میخرید؟؟؟ سالمه

سلام

اگر تو پیام رسان عکساشو محبت کنید ممنون میشم

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه دونه s5 سامسونگ دارم، روشنم میشه باتریش فقط خرابه، به درد شما میخوره؟ کدوم شهر هستید؟ 

بله عکساشو تو پیام رسان محبت کنید

مازندرانم

2731
سلام بله میتونید رووش ی ال سی دی کپی که حدود ۵۰۰ هست بندازید و عکس ها رو باز یابی کنید اگر قفل الگو ...

ممنون 

همون تاچ هم کپی بود و زود سوخت   تازه قفل هم حتما داشته ولی  یادم نیست الگو نبود ولی 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
ممنون  همون تاچ هم کپی بود و زود سوخت   تازه قفل هم حتما داشته ولی  یادم نیست الگ ...

باید حتما الگو رو بدونید وگرنه کل اطلاعات پاک میشه

2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز