2737
2739

بعد یکی دو ماه بی خبری اومد روز ۱۲ عید رو تبریک گفت با یه پیام کوتاه ، 

خیلی خوشحال شدم و زود بهش جواب دادم و چندتا پیام محبت امیز نوشتم

اونم بد نبود چندتا پیام کوتاه ردو بدل شد بعد الان سه روزه ازش خبری نیست😔

بهش گفتم فکر کردم رفتی خواستگاری یکی دیگه گفت نه والاه میخوای بیا گوشیمو ببین حتی 

دیروز تو خواب دیدم با یه دختر دیگه تو ماشینه😔 نمیدونم الان چیکار کنم منم بهش پیام ندادم

💚اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْ‌سِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ 💚 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

جدی گفتم فک کردم رفتی خوایتگاری یکی دیگ!و پیام محبتی داری!

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

زیاد پیگیرش نباش فک میکنه خبری هه 

پیام محبت امیز ...🤦‍♀️😐

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

😑😑😑 این سبک بازی ها چیه درمیارید؟ 

همیشه یه قدم عقب تر از پسر باشید اون سه تا پیام بنویسه شما دو تا بنویس

یه خانوم مستقل. مخالف تاپیک های جن و طلسم و خرافات.دنیا دیده ام چون تو بدترین شرایط به دنیا اومدم و خودم خودمو نجات دادم. اگه با نظرم مخالفی ریپ بزن تا بشورمت بزارم کنار😂😂
2706