2733
2734

من نه زایمانی داشتم و نه چاق بودم که بخام لاغر کنم اما باسنم ترک پوستی داره و زیاده و از همون اول سفید بود باید چیکار کنم 🥲اعتماد بنفس ندارم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عادیه گلم

بعدشم ترک پوستی چیزی نیست که به خاطر خجالت بکشی

شاید پر شده، پوستت کش اومده که برای همه هست و طبیعیه

تو مانند رگه‌های نور که از بین درختان می‌تابند، کافی و زیبایی...نه آنقدر تاریک نه آنقدر سوزان* مشکل من: نه میتوانم دنیا را آن طور که هست بپذیرم و نه میتوانم دنیا را عوض کنم...**هرچیزی که بیشتر توی دنیا راجع بهش صحبت میشه، کمتر وجود داره**🖤💫🪐
2742
2740
خب وقتی اعتماد بنفس ندارم پیش همسرم 🥲

اخه اصلا مهم نیست و بخدا همه دارن

یه سر برو استخر میبینی نه فقط باسن، جاهای دیگه هم مردم ترک پوستی دارن

تو مانند رگه‌های نور که از بین درختان می‌تابند، کافی و زیبایی...نه آنقدر تاریک نه آنقدر سوزان* مشکل من: نه میتوانم دنیا را آن طور که هست بپذیرم و نه میتوانم دنیا را عوض کنم...**هرچیزی که بیشتر توی دنیا راجع بهش صحبت میشه، کمتر وجود داره**🖤💫🪐
منم دارم اشکالی نداره اونجا که تو دید کسی نیس

پیش شوهرم خودمو هعی میپوشونم تازه میخوام ورزش کنم که باسنم یکم فرم بگیره میترسم بدتر شه و ترک ها زیاد تر شه چون قبلا ورزش کردم احساس میکنم بخاطر اون ترک زدم حتی بعد از اینکه ورزش رو ول کردم بازم ترک زدم 

پس چرا لعنتی خارجی ها اینقدر پوستشون خوبه و تو همه جا 

خیلیا که ترک پوستی رو ندارن وزنشون سالهاست ثابته یعنی نه وزن زیاد کردن نه کم کردن

بعد اینکه الان خیلی بلاگرای خارجی هم هستن که دنبالشون کن به نظرم میاد ترک پوستی و ایناشونو نشون میدن که به همه متوجه بشن همه اینارو دارن و بعضیا با گریم و ادیت درستش میکنن

پیش شوهرم خودمو هعی میپوشونم تازه میخوام ورزش کنم که باسنم یکم فرم بگیره میترسم بدتر شه و ترک ها زیا ...

نه بابا سخت نگیر ینی شوهرت هیچ عیب و ایرادی نداره خودش؟ 

منم قبلا ورزشای سنگین انجام میدادم باسنم خیلی تپل شده بود یمدتیه دارم ورزش میکنم تا آب کنمشون بخاطر همین پر شدن و آب کردنش ترک افتاده 

2706