2752
2734
عنوان

تجربه هاتون از تاملند و کلاسینو

292 بازدید | 29 پست

سلام به همه نی نی سایتی های عزیز 

میخواستم کلاس ثبت نام کنم کسی ثبت نام کرده راضی بوده ؟

بعد چند سال تصمیم گرفتن دانشگاه برم خودم کار کردم با سختی یه مقدار پول کنار گذاشتم نمیدونم کتاب بخرم کلاس حضوری برم یا تاملند و کلاسینو ممنون میشم راهنمایی کنید🙏🏻❤

2731

ماز خیلی بهتره

کلا بین ۸ تا ۱۰ میلیون میدی برای همه چی 

هم ازمون هم کلاس تستی هم کلاس تشریحی هم سالیانه 

رفع اشکال 

مشاوره و...

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
کلاسینو افتضاحه

جدا؟؟ 

چرا؟ من پارسال فیزیک و زیست شرکت کردم راضی بودم

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
جدا؟؟  چرا؟ من پارسال فیزیک و زیست شرکت کردم راضی بودم

چند زدی

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
من خودم تاملند بودم وااااقعا ماز از همه بهتر بود. کلاسینو اصلااا

عه پس همرو شرکت کردی 

من به خواهرم کلاسینو گفتم راضی نیست بگم واسه سال بعد ماز بره؟؟؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2706