2737
2739

میشه از علائمتون بگید؟؟ من سرم درد میکنه صورتم ورم کرده بالای چشام پف داره، گلومم گرفته، بینیم ترشحات سفید داره 😭یعنی از سینوزیت؟ آخه تو فصل بهار مگه سینوزیت میشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من بشدت باسینوزیت درگیرم همه فصل هافرقی نمیکنه اماحساسیت هم هست بشدت الان ویروسم اومده برودکترحتما

چشام دیگه انقد باد کردن نمیتونم باز کنم درد میگیره 😭

2740

علائمم هم مث خودت صبحا با مخاط زیاد بینی بیدار میشم و قرمزی بینی و خارش لب و لثه و حتی تورم لثه .. 

مال من تقریبا از اردیبهشت شرول میشه تا مهر اینا ..

یادم اوردی غصم گرفت ..

میگن شستشو با ابنمک خیلی جوابه ولی من تاحالا امتحان نکردم

علائمم هم مث خودت صبحا با مخاط زیاد بینی بیدار میشم و قرمزی بینی و خارش لب و لثه و حتی تورم لثه ..&n ...

نه من تورم و خارش لب اینا ندارم، چشام خیلی درگیرن با سردردم زیاده

اره هنوزم صبح که از خواب بیدار میشه صورت و چشاش ورم‌ داره 

به من میگن چاق شدی😂😂😂دلشون خوشه میگم بخدا وزنم همونه تغییر نکردم دیگه نمیدونن صورتم ورم سینوزیتی کرده

به من میگن چاق شدی😂😂😂دلشون خوشه میگم بخدا وزنم همونه تغییر نکردم دیگه نمیدونن صورتم ورم سینوزیتی ...

حتما دارو استفاده کن مخصوصا داروی عطاری من واسه شوهرم دو دوره هست گرفتم خیلی بهتر از قبل شده سینوساتو تقویت کن رعایت کن