2733
2739
عنوان

گناه فرشته دیدین امروز ؟

288 بازدید | 12 پست

چقدر خوب شد فرشته اعدام شد 

“لازم نیست که برای رسیدن به آرزوها تمام پله ها را ببینید، فقط اولین قدم را بردارید.”مارتین لوتر کینگ ، جونیور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من این فیلم رو تا نصفه دیدم  مگه دختره قاتل بود اخرش؟ پس قضیه عشق اون با شهاب حسینی چیشد  ...

شهاب حسینی تصادف کرد رفت کما 

دخترم اعدام شد

“لازم نیست که برای رسیدن به آرزوها تمام پله ها را ببینید، فقط اولین قدم را بردارید.”مارتین لوتر کینگ ، جونیور
وای جدی اعدام شد ؟؟اون ک قاتل نبود هر چند خیلی پررو بود حامد چی شد ؟؟؟ هنوز امروز میاد ک چطوری دیدی

اره  واقعا اعدام شد 

حامد هیچی فعلا کما

من فیلیمو میبینم 

چقد فیلم مزخرفی بود حیفه شهاب حسینی ک این فیلم و بازی کرد واقعن بعضی فیلما چقد راحت عشق و عاشقیه مردای خاین و راحت جلوه میدن خیییلی بداموزی داره 

ای دل چه خوب بود تو را هم نداشتم... 
2740
چقد فیلم مزخرفی بود حیفه شهاب حسینی ک این فیلم و بازی کرد واقعن بعضی فیلما چقد راحت عشق و عاشقیه مرد ...

تو این فیلم شهاب حسینی اصلا عاشق فرشته نبود اگه با دقت نگاه میکردین به اجبار پدرش باهاش ازدواج کرد 

فیلم فوقالعاده سطح پایین دیالوگها منداوردی و بی سرو ته لوکیشنها اقرار امیز حیف شهاب حسینی و مهدی سلط ...

لوکیشن ها که اغراق آمیز نیست ولی واقعا مرخرفه سریالش من فقط ۴ قسمت دیدم دیگه نگاه نکردم

خداوند به من نزدیکترین است
و همیشه حامی من

گوه تو عشق حرومزاده هایی مثل نقش فرشته تو این سریال

که رو زندگی ی زن دیگه زندگیشونو میسازن

و بدتر از اون عشق مادر ب بچه هایی مث تینا که ی زن غریبه رو ب مادرش ترجیح میداد

و حیف مهتاب ک مادر بچه ای مث تینا باشه و زن ی خائن مث حامد