2737
2739
عنوان

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 4329 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا چه سوالاتی ! شما چادری هستی؟  باید با چادر بریم

با چادر برو بدون ارایش باش ابروهات رنگ نکن درمورد حجاب اگر پرسیدن بگو حجابم کامله 

اگر درمورد مسائل سال ۱۴۰۰ و شلوغی ها پرسیدن نظر رهبر بگو و...

کلیپای همش هست کافیه بنویسی نظر رهبر درمورد فلان چیز

2731
عزیزم مبحث و پایه رو خودتون انتخاب میکنین یا خودشون میگن ؟ باید هر ۶ پایه رو تمرین کنیم ؟

خودشون میگن یا ریاضی یا علوم ...من کلی وسایل کمک آموزشی ریاضی و علوم از پایه های مختلف برده بودم شاید به کارم بیاد..یه عروسک کاغذی هم درست کرده بودم باهاش قصه بگم برای هر درسی که بهم دادن

2740
خودشون میگن یا ریاضی یا علوم ...من کلی وسایل کمک آموزشی ریاضی و علوم از پایه های مختلف برده بودم شای ...

مرسی عزیزم ، پس اصل کار مصاحبه اس . البته اگر با این تعداد متقاضی مرحله اول قبول شیم .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
از امشب شروع کنم ببینم  ریاضی و علوم و فارسی .

بعدشم جلو اینه تدریس کن باید شعر د داستان تعریف کنی 

حضور غیاب  کنی مسائل مذهبی بگی تو حین درس ساحت های ششگانه مهمه خیلییییی..بازی درسی کاردستی مهمه ارتباط با بچه ها و صدا زدن فرضی بچه ها  و به زبون ساده توضیح دادن و اشاره به فضای مجازی و برنامه شاد و....

دست پر رفتی دختر    

اره حتی برا علوم لوبیا و خاک و برگ و ذره بین و سیم و عدس و اینا برده بودم🤣🤣🤣🤣

کلی دسته های ده تایی و یکی و مربع و مستطیل و دایره و مثلث و عروسک کاغذی و ساعت آموزشی و یه بسته کاغذ رنگی و نقشه ایرانی که خودم درست کرده بودم و.... 

از قبل هم رو یه برگه تزیین شده مثلا بچه ها رو گروه بندی کرده بودم بهشون برچسب هم داده بودم قبل تدریس برگه رو چسبوندم به کلاس و آخر تدریس برای هر گروه رو برگه برچسب زدم و مهر صد افرین برده بودم برای بجه های فرضی مهر زدم و.‌‌‌

2706