2737
2739
عنوان

خرید اینترنتی طلا

130 بازدید | 5 پست

سلام صبح بخیر.دوستان کسی اینجا طلا بصورت اینترنتی میخره و یا در جریانه این قضیس؟

امروز روز سختیه،فرداش سخت تر،پس فردا آسونه بشرطی که فردا شب جا نزنی.😉

من برای دوستم در حد نیم گرم اینترنتی خرید کردم

به نسبت بازار کارمزدشون بیشتره مخصوصا اگه تو شهرتون طلا با اجرت پایین یا طلای شکسته یا دسته دو بفروشن

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برای دوستم در حد نیم گرم اینترنتی خرید کردم به نسبت بازار کارمزدشون بیشتره مخصوصا اگه تو شهرتون ...

یعنی نمیصرفه؟ خواستم مثل ارزدیجیتال هر موقع خواستم بخرم هر موقع خواستم بفروشم.اینطوری نیست؟

2731
یعنی نمیصرفه؟ خواستم مثل ارزدیجیتال هر موقع خواستم بخرم هر موقع خواستم بفروشم.اینطوری نیست؟

اگه برای سرمایه گذاریه ک طلا با اجرت پایین بخرید بهتره یا حتی سکه ک کارمزدش خیلی پایین تره

طلای اینترنتی واسه کسی خوبه ک یه طرح جذاب ب دلش بشینه یا جایی پیداش نکنه

وگرنه منطقی نیست

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
اگه برای سرمایه گذاریه ک طلا با اجرت پایین بخرید بهتره یا حتی سکه ک کارمزدش خیلی پایین تره طلای این ...

مچکر