2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راحترینش طلای شکسته و نهایت پارسیان هست. 

اما کارای دیگه هم میشه کرد. اگه خود پول رو بخوای نگه داری پولتو بریز توی یه کارتی که رمز دوم هم نداشته باشه بعد کارت رو بده دست یکی برات نگه داره. میتونی توی بانک مهر بریزی بعدا وام هم بتونی بگیری. 

یا بریزی توی حساب بورسی البته باهاش خرید نکنی همینجوری بمونه درخواست بدی برگرده دو روز طول میکشه تا بریزن به حسابت 

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
2731

من کارمند بانکم ،بعنوان بانکی میگم ؛اصلا تو فکر نقدی پس انداز کردن نباش

طلا رو من نمیپسندم ..خورد خورد  تو این تورم چیزی عایدت نمیشه ..ولی با توجه به تورم هرچی بگیری سال دگ دوبرابره ..حتی خودکار حتی فندک ..فقط نقد نگه ندار پولتو ...

طلا سهل البیع هست ..یعنی هر موقع خواستی میتونی بفروشی ..ولی اگر بلند مدت فکر میکنی جنس بخر ..

دخترم نازنین تمام زندگیمه
من کارمند بانکم ،بعنوان بانکی میگم ؛اصلا تو فکر نقدی پس انداز کردن نباش طلا رو من نمیپسندم ..خورد خ ...

نمی‌دونم واقعا گیج شدم راستش تو فکر بودم همراه یه تیکه طلای کوچیک بخرم بعد چند ماه یبار باهاش بره بخرم بدم یکی واسم بزرگ کنه 

2740