2733
2734

من دیشب رفتم(یعنی همین چند ساعت پیش) برام فی*لتر شکن ریختن طرف خیلی لفتش داد شک کردم به اینکه داره از گوشیم اطلاعات میکشه و فضولی میکنه مغازشم یه جوریه کانتراش انقدر بلنده کسی نمیتونه اونورشو ببینه موقع چک کردنشم(که اصلا چک کردن و تست نمیخواد)خیلی داشت لفتش میداد الکی بلوتوث گوشی هم روشن بود الانم داشتم گوشیمو نگاه میکردم دیدم تو اکانت اینستامم رفته اکانت مغازه رو فالو کرده تو تلگرامم هم رفته حالا خدا میدونه دیگه داشته چیکار میکرده بگین چیکار کنم؟برم شکایت کنم؟کجا شکایت کنم؟مدرک چی میخواد؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

شکایت ک نه.. از اینستا بلاک کن.

و تلگرام برو قسمت حریم خصوصی و نشست هایه فعال ببین ،تلکرامو رو گوشی خودش نصب نکرده باشه.. 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2740
چرا شکایت نه؟؟؟؟

چون که انقدر دزدی و بدبختی تو جامعه هست. که این شکایت به هیچ جا راه نمیبره ،فقط هزینه داره برات‌‌...

بهت تازه میخندن😕

من سر یه چیزی از یکی شکایت کردم.

خسارت زده بود بهمون😕 با مدرک .با نظر کارشناسی، رفتم جلو آخرش چی شد؟؟هیچی به هیچی

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2706