2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آها 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
2740
تاپیک های قبلیم هست پسری که دوستش دارم پول نداره و خانواده ام هم با ازدواجون مخالفن نمیدونم چی کار ...

ببخشید فرصت نمیشه بخونم .‌فقط پول نداشتن دلیل خوبی نیست. الان خیلی ها پول ندارن اما اگه هر دو خانواده مخالفن باید تجدید نظر کنید چون مشکل ساز میشه

تاپیک های قبلیم هست پسری که دوستش دارم پول نداره و خانواده ام هم با ازدواجون مخالفن نمیدونم چی کار ...

اگ قبلا بود میگفتم با عشقت ازدواج کن فلان ولی واقعیت اینه که نمیشه نون و هوا خورد اگ با عاشقی ام ازدواج کنی پول نداشته باشه ازش متنفر میشی 

اگ خودت میری سرکار و پسر کاری و پشت کار داریه ازدواج کن ی جور راضیشون کن اگ ن ب خرف خانواده ات گوش بده 

ببخشید فرصت نمیشه بخونم .‌فقط پول نداشتن دلیل خوبی نیست. الان خیلی ها پول ندارن اما اگه هر دو خانواد ...

اشکال نداره عزیز. مشکل فقط پول نیست سربازی نرفته درسشم تموم نشده هرجام رفته واسه کار ازش کارت پایان خدمت خواستن هیچ پس اندازی هم نداره..موندم چرا خدا باید اصلا همچین کسیو سرراهم بذاره که انقدر داغون شم

منم حامله م حالم خوب نیس , عقد خواهر م بود دوسال پیش شوهرم نیومد نه برا خواستگاری نه برای جشن ش که چی پسره همسطح ما ‌نیس منم نمیام منم قسم خوردم برادرش خواستن برن عقد و خواستگاری نرم وتو هیچی شون شرکت نکنم عین همون دل شکستن ا سرشون میارم تا دلم یکم خنک بشه ،،حالا بعد از رمضون دارن میرن  اصلا ن براش مهم نیس که من نرم میگه هر جور راحتی ،،در کل دلم خیلی شکسته که اون زمان چرا یخورده مراعات منو نکرد که جلو فامیل م سر شکسته شدم،،خیلی دلم کباب ه

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
تاپیک های قبلیم هس عزیزم موندم بین عشق و پول کدومو باید انتخاب کنم... البته اینکه خانوادا ام مخالفن ...

نمیشه بهش بگی فعلا بیخیال ازدواج بشیم ولی باهم بمونیم و تلاش کنیم از نظر اقتصادی پیشرفت کنی

اگ قبلا بود میگفتم با عشقت ازدواج کن فلان ولی واقعیت اینه که نمیشه نون و هوا خورد اگ با عاشقی ام ازد ...

خودم که کار ندارم اونم تنبل نیست تجربه چندتا کارو داشته ولی مسئله سربازیشه و دلم میسوزه پسری که انقدر عاشقه جیبش انقدر خالیه

اشکال نداره عزیز. مشکل فقط پول نیست سربازی نرفته درسشم تموم نشده هرجام رفته واسه کار ازش کارت پایان ...

خب . پس سنش خیلی کمه . اصلا چرا انقدر عجله. من باشم فاصله میگیرم و بهش فرصت میدم تا بره و کارهای نا تمامش رو تموم کنه.  همین زمان دادن و فاصله گرفتن همه چیز رو مشخص میکنه . اما ارتباط رو باید کم کنید. بخاطر خودتون

2706