2737
2734
عنوان

مصبب همه ی اتفاقارو من میدونن+شات

3742 بازدید | 101 پست

بابام با ازدواجمون مخالف بود و درادامه حتی دوس نداشت ببینتمون ، امشب با مامانم تلفنی حرف میزدم ک گف بیمارستانه بابام و حالش بده ، چن دیقع پیش پیام دادم حالشو بپرسم از مامانم که گذشته رو پیش کشید و همع چیپ گف و تقصیراتم گردن من انداخت 

من میدونم حال بابام شاید بخاطر من باشع اما الان من ازدواج کردم و نمیدونم چرا باز ادامه میدن 

بیاید حرفای مامانمو بزارم بگید کلا دیگ زنگ نزنم و تمومش کنم برا جفتمون بهتر نیس؟🥲فقط تورو خدا قضاوت یا ملامتم نکنید ب اندازه کافی غصه دارم🫠

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بذار

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2728

اون گفته نیا شما باید دلش به دست میاوردی ملامت نیست 

یه بار بابام منو راه نمی داد خیلی تلاش کردم ببخششه 

اتفاقا باهات زود می بخشند دلشون کوچیکه طاقت ندارن 

الانم می تونی برو دیدنش 

2740
مامانت چه حوصله ای داره تو این اوضاع دنبال مقصر میگرده !!!

بخدا غصه ی دنیا تو دلمه از شدت غصه خابم نمیبره😭

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)
اون گفته نیا شما باید دلش به دست میاوردی ملامت نیست  یه بار بابام منو راه نمی داد خیلی تلاش کر ...

میدونم بابام روی خوش دیدنمونو نداره براعید رفتیم چنان بی حرمتمون کرد کم مونده بود مستقیم بگه برید بیرون🫠

چرا پدرتون با ازدواج شما مخالف بود؟

شهرامون دور بود اختلاف فرهنگی داشتیم و هزارویک چیزه دیگه ک بابام میگفت🫠

میدونم بابام روی خوش دیدنمونو نداره براعید رفتیم چنان بی حرمتمون کرد کم مونده بود مستقیم بگه برید بی ...

یه مدت نرو ببین آروم میشن .

مگه چی شده که طعنه میزنن

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2706