2737
2739
عنوان

می خوام از شوهرم شکایت کنم

315 بازدید | 23 پست

۴۰ روزه از خونه بیرونم کرده خودشم رفته خونه مامانش کلیدمم گرفته. به خانوادمم مادرش زنگ زده میگه دخترتون بفرستین برای طلاق پسرم راضی نمیشه باهاش زندگی کنه.  و اینکه سوالم تو کارت خودم ۵۲۰۰ داشتم که دستشبود قبلن هم طلب داشتم موقع قهر رفتم کارتم و سوزندم.  حالت می تونم ازش به چه جرمی شکایت کنم بیرون کردن منزل با وجود ۵۲۰۰ که تو کارتم بوده اونم برای لباس عید هزینه کردم میشهازش برای نفقه هم شکایت کنم

ما که دادمان ب آسمان نرسید حداقل دودمان برسد.. هیچ مدرسه ای بالاتر از تجربه نیست.. افسوس که شهریه ای گران دارد... عمــــر... 

خودت شاغلی !؟

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آره برا جفتش برو شکایت کن. مهریتم بذار اجرا.

مهریه م و بذارم اجرا نمیده. چون می خواد طلاق بده باید اول اون اقدام کنه به طلاق بعد من بگم مهریه م می خوام. نمیدونم. ولی برای بیرون کردنش ایشون محکوم میشه

ما که دادمان ب آسمان نرسید حداقل دودمان برسد.. هیچ مدرسه ای بالاتر از تجربه نیست.. افسوس که شهریه ای گران دارد... عمــــر... 
2728
خودت شاغلی !؟

نه ولی می خوام از فردا برم سرکار و خوابگاه بگیرم. تو تاپیک های قبلیم هم. گفتم خونه بابام کوچیکه نمی تونم بمونم

اره ديگه بخاطر بيرون كردن شكايت كن و نفقه و هرچي با وكيل بايد مشورت كني بدون وكيل هيچكاري نكن

پول وکیل ندارم الان

2738
مهریه م و بذارم اجرا نمیده. چون می خواد طلاق بده باید اول اون اقدام کنه به طلاق بعد من بگم مهریه م م ...

این شوهرو میخوای قابشو بگیری؟

آره برو برا نفقه و بیرون کردنت شکایت کن. درخواست طلاقم وایسا اون بده

خیلی بدم میاد اینکه مادر شوهره بجای پسرش حرف میزنه مگه خودش مرد نیست آیا یا لال هستش آخه مشکل بین خو ...

اون پسر دیگش هم بخاطر اینکه زنش پیش مادر شوهرش زندگی نکرد طلاق گرفت با وجود یه دختر بچه دوساله

این شوهرو میخوای قابشو بگیری؟ آره برو برا نفقه و بیرون کردنت شکایت کن. درخواست طلاقم وایسا اون بده

اره درخواست طلاق نمیدم. اون می خواد جدا بشه باید هزینه کنه

مهریه م و بذارم اجرا نمیده. چون می خواد طلاق بده باید اول اون اقدام کنه به طلاق بعد من بگم مهریه م م ...

اینو کی تو مخ زنااااا کرده ک باید مرد بخواد طلاق بده تا مهریه بخوای

مهریه یه چک سفید امضا وبدون تاریخه

یه قرضه انگار پولتو دادی دست شوهرت

هرموقع میتونی طلب کنی

حتی باشوهرت توخونه بگی وبخندی اما مهریتم بخوای

اینو خواهشا یادبگیررررید

میگن بری مهریه بخوای بهتوتعلق نمیگیره میگن باید طلاق بگیری یامرد درخواست طلاق بده دروغههه اشتباههه

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
2706