2733
2734

میشه لطفا برندهایی ک ازش راضی بودید چ ایرانی چ خارجی بگید مثلا اتو فلان برند خوب بوده شاید چند وقت دیگه بخوایم وسایل خونه رو عوض کنیم البته شنیدم ب خاطر تحریم لوازم لوکس اصلت وارد نمیشه مخصوصا الجی بوش سامسونگ و همه های کپی هستن حالا یا چینی یا ایرانی چون خیلی از شرکت های ایرانی تولیدات های خودش دارن با اسم برندهای لوکس میفروشن اینو مطمئن هستن چند وقت پیش خبرش رو خونده بودم  

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ.    خدایا شکرت بابت تمام هدایایی که به من عطا فرمودی زهرا 👩🏻😌🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من چند روز پیش چرخ گوشت کاخلر خریدم ،تا حالا اسمشو نشنیده بودم ، حقیقتا برگام ریخته از قدرت و‌کیفیتش

احتمالا آلمانی تلفظ ی جوری هس از جای مطمئن گرفتید ؟

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ.    خدایا شکرت بابت تمام هدایایی که به من عطا فرمودی زهرا 👩🏻😌🌹
2740
لوازم من همشون برای ۱۷سال پیش هستن سامسونگ و واقعا خییییلی راضیم تا الان 

البته الان ک دیگه اصلش میگن نیس اصلا 

همه وسایل برقیم نیولند هستن  کوچیکا

تلوزیون ال جی و تی سی ال کیو ال ای دی 

یخچال ال جی

ظرف شویی لباس شویی دوو

اتو مخزن دار و چای ساز مارک آرتی اس 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

اتو قطعا فيليپس 

چاي ساز هميلتون 

خردكن ماير 

چرخ گوشت كنوود پاناسونيك اصل 

ابميوه گيري پاناسونيك اصل سه كاره 

تلويزيون صددرصد سوني يا الجي 

لباسشويي الجي 

يخچال بوش الجي سامسونگ از ايراني ها دووو صددرصد 

سرخ كن بدون روغن قطعا فيليپس 

اصلا مارک های معروف رو تو بازار پیدا نمیکنی  فقط مناطق آزاد دارن اونم معلوم نیست مونتاژ کجان چ ...

اونا رم من شنیدم فیک ش رو از چین وارد میکنن ب اسم برند میفروشن 

2706