2737
2739

صورتم یهویی لاغر شد چشام گود خط خنده نمیدونم چرا اینطوری شدم میخوام برم چربی بزنم میترسم ولی این مساله بیشتر از یه ساله داره عذابم میده میخوام خودپو لاغر کنم به خاطر صورتم نمیتونم موندم چی کار کنم😭

دکتر برید شاید مشکلات داخل بدنتون باعث تغییر صورتتون شدن مثل تیروئید 

اگه هم خوشبختانه این مشکلات رو نداشتید یه راه حل برای توپر شدن صورت پیدا کنید خیلی جاها بابت این سوال میکنن

کار زیبایی هم روی صورت هم تاثیر گذاره خیلی اعتماد بنفسو بالا میبره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دکتر برید شاید مشکلات داخل بدنتون باعث تغییر صورتتون شدن مثل تیروئید  اگه هم خوشبختانه این مشک ...

میخوام چربی بزنم میترسم عوارض داشته باشه پارسال تروئیدم پرکار شد ولی کنترل شده دیگه ولی من نابود شدم

2728
میخوام چربی بزنم میترسم عوارض داشته باشه پارسال تروئیدم پرکار شد ولی کنترل شده دیگه ولی من نابود شدم

اگه برید پیش یه دکتر خوب سوال کنید عوارض نداره که:) اینقد به خودتون استرس ندید این استرسه بدتره..فقط از چند جا سوال کنید دکتر خوب توی شهرتون کیه

من دختر خالم دماغش مشکل داشت و بشدت میترسید

هم عمل کرد هم پا چشماشو تزریق کرد خیلی هم بهتر شد

البته بشرطی که دکتر هم کاربلد باشه

اگه برید پیش یه دکتر خوب سوال کنید عوارض نداره که:) اینقد به خودتون استرس ندید این استرسه بدتره..فقط ...

واقا یعنی برم نمیدونم که میگن بعد یه مدت پوست شلو افتاده میشه چربی میاد پایین و...

واقا یعنی برم نمیدونم که میگن بعد یه مدت پوست شلو افتاده میشه چربی میاد پایین و...

خب دیگه یا باید طبیعی صورتتونو توپر کنید و روتین پوستی داشته باشید

یا از طریق دکتر و..

خب دیگه یا باید طبیعی صورتتونو توپر کنید و روتین پوستی داشته باشید یا از طریق دکتر و..

طبیعی پر نمیشه حتی خودمم دارم چاق میشم ولی صورتم مه حالا خودمو باید لاغر کنم یه ۶ ۷ کیلو میدونم صورتم میخواد بدتر شه

2738