2737
2734

دختر من همش دوست داره خرید کنه 

حتی شده یه چیز کوچلو 

من این اخلاقشو دوست ندارم همش میگم مامان سعی کن هرچی نیازت هست بخیری بازم توجه نمیکنه

مثلا امشب 

همش غر میزد و ناراحت بود اومدیم بیرون یه دور بزنیم

گفت مغازه لوازم تحریری وایسا نگاه بندازه الکی ۱۵۰ تومن یه هایلایتر گرفت که اصلا بهش احتیاج نداشت

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

دختر منم ۸ سالشه

هر وقت میریم بیرون دوست داره یه چیزی بخره 

نخره اخماش میره توهم

قبلنا با خوراکی هم اوکی بود الان نه

همه چیم گردن دست رو اشغالترین چیز بزاری ۱۰۰ باید پیاده شی بدربخور که میره رو ۵۰۰ به بالا

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2740
شما چه رفتاری باهاش داری من خودم تا چیزی رو نیاز نداشته باشم نمیخرم

منم سعى مى كنم وسايل مورد نيازشو بخرم ولى جنس خوب و فانتزى طور كه خودشم خوشش بياد و اون حس ولع خريدشم رفع بشه

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…

اتفاقا بزار بخره تا وقتی که بزرگ شد حسرت نمونه براش.چشش سیر بشه.من خودم تو اون سن زیاد آرایش میکردم انواع لاک هارو میزدم.خرید میکردم اونم بی نهایت...... انواع لباس رو می پوشیدم 

ولی الان باورت نمیشه الان هیچ کدوم از این کارا رو نمیکنم حتی وقتی میرم بیرون هیچ آرایش و خریدی به جز وسایلی که نیاز دارم نمیخرم

2706