2733
2734

خواهرم دوقلو داره این بچه سومش هست .... میگه دوست دارم یکاربکنم عکساش بمونه واسه بچم ... الانم همه دوستاش واونایی که جدیدا بار دارشدن این مراسم تقریبا گرفتن ....

جنسیتش روهم میدونه پسره 

بنظرتون کار مسخره ای هست گرفتنش ...

همسرش میگه اگه دوست داری بگیریم .... 

من میگم فقط بره عکس بگیره اتلیه ...بقیش بی منطقع یکم ..توهین نشع به کسی

من نگرفتم و راضیم.هزینه اضافست

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

یه مراسم بیخود و خرج اضافه

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️

واقعا چرت ترین مراسم هست مگه جنسیت حالا پسر باشه یا دختر مهمه که جشن تعیین جنسیت بگیریم برید اتلیه خیلی بهتره و منطقیه

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...

ما حتی جنسیت رو هم نبپرسیدیم مثل ایام قدیم موقع تولد فهمیدیم   

هرکاری که خودت رو خوشحال می کنه انجام بده عزیزم. به نظر من جنسیت چیزی نیست که احتیاج به جشن گرفتن داشته باشه اما اگر فکر می کنی نگیری بعدا حسرت می خوری جشن کوچک بگیر. اگر نه پولش رو پس انداز کن برای مثلا یه مسافرت اخر هفته ی دونفری قبل از اومدن نی نی یا یه چیز هیجان انگیز برای خودت بخر و...

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
واقعا چرت ترین مراسم هست مگه جنسیت حالا پسر باشه یا دختر مهمه که جشن تعیین جنسیت بگیریم برید اتلیه خ ...

نه خداییش واسه اون دوتا دوقلوشم که دختر بودن سنگ تموم گذاشت خواهرم ...

کلا میگه همه میگیرن ماهم بگیریم ..

2740

درک نمی کنم مراسم تعیین جنسیت رو!!

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//شاعر تر از سعدی هم مگه داریم!مثلاً یه جا تو جواب آدمِ فضول میگه:من چنینم،تو برو مصلحت خویش اندیش!
منم همینومیگم بهش برو همونو برابچه خرج کن

من به جاش بودم بیمه ی عمرش میکردم یا طلا براش میخریدم

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم