2737
2734
عنوان

تعبیر خواب سوره توحید

7672 بازدید | 24 پست

سلام دوستان

امروز فکر مییکنم قبل اذان صبح بود .خواب دیدم تو مجلسی هستیم که یه نفر بهم گفت برای بر آورده شدن حاجتت 70 مرتبه سوره توحید بخون . منم تو خواب داشتم میخوندم و حساب میکردم . از خواب بیدار شدم بازم میخوندم

خدایا " سرنوشتم را خیر بنویس، که آنچه تو دیر میخواهی زود نخواهم و آنچه تو زود میخواهی دیر نخواهم

دیروز خیلی دلم گرفته بود چرا خدا یه نگاهی بهم نمیندازه

اگر کسی تعبیر خواب بلده ممنون میشم بهم بگه  

خدایا " سرنوشتم را خیر بنویس، که آنچه تو دیر میخواهی زود نخواهم و آنچه تو زود میخواهی دیر نخواهم

سلام عزيزم تعبيرش صد در صد خير ان شالله اميدوارم تمام مشكلاتت حل بشن 🙏🏻

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من چندوقت پیش همچین خوابی رو درباره صلوات دیدم بیدار شدم مشورت کردم همه گفتن بفرست

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
2742
سلام عزيزم تعبيرش صد در صد خير ان شالله اميدوارم تمام مشكلاتت حل بشن 🙏🏻

ممنون عزیزم .ان شاالله همینطور باشه  

من چندوقت پیش همچین خوابی رو درباره صلوات دیدم بیدار شدم مشورت کردم همه گفتن بفرست

ان شاالله که هر چی بوده خیر باشه یوشیتا جان

2740

منم دیشب دم صبح دیدم عروسیمه ولی خیلی بد بود زود تموم شد خیلیا نبودن گاهی خیلی خوشحال بودمو میرقصیدم گاهی خیلی ناراحت و غر زدن و گریه. قبلشم همش پیش مشاور بودمو کلی پول میدادم بهش چند بار رفتم پنهونی از نامزدم

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
منم دیشب دم صبح دیدم عروسیمه ولی خیلی بد بود زود تموم شد خیلیا نبودن گاهی خیلی خوشحال بودمو میرقصیدم گاهی خیلی ناراحت و غر زدن و گریه. قبلشم همش پیش مشاور بودمو کلی پول میدادم بهش چند بار رفتم پنهونی از نامزدم

ان شاالله یوشیتا جان برا شما هم خیر باشه

گریه تو خواب فکر میکنم شادی باشه 

میگن خواب رو به اب نعریف کن هر چی باشه ببره . نمیدونم از قدیمی ها شنیدم

با اجازه استارتر بچه ها تو رو خدا یکی بگه من چجوری تایپیک بزنم سایت عوض شده قسمت تبادل نظر هیچی واسم بالا نمیاد

الان من نگاه کنم دقیق بگم سوفی جان

سوفی جان با توجه به مطلبی که داری برو اون قسمت .. مثلا مشاوره پزشکی داری برو اونجا

بالا سمت راست زده موضوع جدید , بزن روش بقیش دیگه مشخص میشه

اگر نشد دوباره بیا

هفتاد تا توحید که چیزی نیس چرا ناراحتی!

ناراحت نیستم . خوشحالم یه همچنین خوابی دیدم

من یکبار تو نماز 100 تا سوره توحید خوندم

تعبیرش رو میخواستم بدونم

2706